25 Ocak 2022, Salı
spot_img

Doğa Sigorta mobil ile sigortalı olmak kolaylaştı

Doğa Sigorta mobil uygulamasıyla sigortalı adayları artık Doğru Adım Tamamlayıcı Sağlık Sigortasında teklif alıp ödeme adımlarının gerçekleştirerek poliçe satın alma işlemini tamamlayabilecek.

Doğa Sigorta mobil uygulaması üzerinden Doğru Adım Tamamlayıcı Sağlık Sigortası kapsamında poliçe bilgileri, teminat kapsamı ve kullanım bilgileri dışında artık sigorta yaptırmak isteyenler için teklif ve poliçelendirme süreçleri de ekran üzerinden görüntülenebilecek.

İstenilen acente tercih edilebilir

Doğa Sigorta mobil uygulaması ile ilk kez sigortalanacak sigortalı adayları üyelik işlemlerini gerçekleştirdikten sonra cep telefonlarına gelecek şifre ile uygulama adımlarını takip ederek onay işlemlerini gerçekleştirebilecekler. Teminat paketlerinden birini seçerek teklif alabilecek olan sigortalı adayı, ödeme aşamalarının gerçekleştirilmesi ile poliçe satın alma işlemini tamamlayabilecek. Sigortalı adayları varsa bugüne kadar çalıştığı acenteyi ya da çalışmak istediği yeni bir acenteyi tercih edebilecek.

App Store, Google Play üzerinden ücretsiz indirilen Doğa Sigorta mobil uygulamasının kullanıcı dostu arayüzü ile teklif, poliçe ve teminatlar kolaylıkla takip edilebilecek.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

SON EKLENEN HABERLER