22 Eylül 2021, Çarşamba
spot_img

Doğa Sigorta sektörde bir ilke daha imza attı

Doğa Sigorta; COVID-19 salgını döneminde müşterilerinin ve acentelerinin yanında olduğunu bir kez daha gözler önüne serdi. Yeni bir kampanya başlatan Doğa Sigorta sektörde bir ilke imza attı.

Türkiye’nin yerli ve milli sigorta şirketi olan Doğa Sigorta; Kasko Sigortası ürününde hasarsız geçirilen her poliçe dönemi yenilemesinde sağlanan hasarsızlık indirimini 1 yıla kadar koruyor.

Mart-Haziran 2021 tarihleri arasında geçerli olacak kampanya boyunca Doğa Sigorta; Kasko Sigortası’nda hasarsızlık indirimi hak ettiği halde pandemi sebebiyle vadesinde yenilemesi yapılamayan otomobil ve kamyonet kullanım tarzındaki araçların; poliçe boşluğu 6 aya kadar olması durumunda bir üst basamak; 6-9 ay arasındaysa mevcut basamağı koruyarak; 9-12 ay arasında ise mevcut basamağından iki basamak düşürerek sigortalılarının hasarsızlık indirimini koruyacağını taahhüt ediyor. 

Sigortalı araç sahibini ve aracını güvence altına alan; sigortalıdan kaynaklı meydana gelen kazalarda da; araçta ortaya çıkan zararı kısmen veya tamamen karşılayan Kasko Sigortası; deprem, yangın, dolu, toprak kayması gibi doğal afetler nedeniyle; aracınızın zarar görmesi durumunda da sizi yalnız bırakmıyor.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

SON EKLENEN HABERLER