6 Aralık 2021, Pazartesi
spot_img

Doğa Sigorta yeni reklam filmiyle beklenmedik risklere dikkat çekiyor

Hayatta hiçbir şey kendisi kadar şaşırtıcı değil!

Doğa Sigorta, “Hayatta Hiçbir Şey Hayatın Kendisi Kadar Şaşırtıcı Değildir” sloganıyla hazırladığı reklam filmi ile beklenmedik risklere dikkat çekiyor.

Doğa Sigorta’nın beklenmedik risklerin her an başımıza gelebileceğine dikkat çektiği reklam filmi yayınlanmaya başladı. Hayatın yolunda gittiğini düşündüğümüz, kendimizi ve sevdiklerimizi güvende hissettiğimiz anlarda hesapta olmayan risklerle karşı karşıya kalabilmeye dikkat çekilen reklam filminde, “Doğa Sigorta Doğru Adım Tamamlayıcı Sağlık Sigortası ile kendinizi ve sevdiklerinizi güvence altına alın, risklere karşı hazırlıklı olun” mesajı veriliyor.

“Hayatta hiçbir şey hayatın kendisi kadar şaşırtıcı değildir. Ama siz yine de yeni reklam filmimizi izlerken şaşırmaya hazır olun! Hayatın yolunda gittiğini düşündüğümüz, kendimizin ve sevdiklerimizin güvende olduğunu hissettiğimiz anlarda hiç hesapta olmayan risklerle karşı karşıya kalabiliriz” denilen reklam filminde; Doğa Sigorta Doğru Adım Tamamlayıcı Sağlık Sigortası’na vurgu yapılıyor.

Sigortalı adaylarımıza güven sunmaya devam ediyoruz

Doğa Sigorta’dan reklam filmi ile ilgili yapılan açıklamada ayrıca şu bilgilere yer verildi: “COVID-19’dan kaynaklanan tedavi masraflarının da SGK ile anlaşmalı özel sağlık kuruluşlarında sigorta süresi içinde, poliçe özel ve genel şartları kapsamında karşılandığı Doğru Adım Tamamlayıcı Sağlık Sigortası ürünümüz geniş teminat seçenekleri ve bütçe dostu fiyatları ile sigortalılarımıza ve sigortalı adaylarımıza güven sunmaya devam ediyor. Çok kıymetli bir ekip ile büyük keyifle çekimlerini gerçekleştirdiğimiz reklam filmimizi beğeninize sunar, başta yönetmenimiz Erhan Baytimur ve oyuncularımız Alper Atak, Abdül Süsler ve Gökçe Kerimoğlu olmak üzere reklam filmimizde emeği geçen herkese teşekkürlerimizi sunarız.”

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

SON EKLENEN HABERLER