17 Haziran 2021, Perşembe
spot_img

Doğa Sigorta’dan kadınlara özel film

MENA Stevie Ödülleri’nde, Galatasaray sponsorluğu dahilinde gerçekleştirdiği etkinlik ve sosyal sorumluluk projeleri ile Bronz Ödül kazanan Doğa Sigorta, birbirinden etkili ve yaratıcı projelerine hızla devam ediyor.

Doğa Sigorta, 8 Mart Dünya Kadınlar Günü için çok anlamlı ve sıcak bir dijital film hazırladı. Müşterilerini, verdiği hizmet ve sağladığı imkanlarla her zaman gülümsetmeyi prensip edinmiş olan marka; Gülümsetmek Doğamızda Var sloganı ile kadınlara en çok gülmenin yakıştığını vurgulayan dijital filminin çekimini; sponsoru olduğu Galatasaray Doğa Sigorta Erkek Basketbol Takımı oyuncuları ile gerçekleştirdi.

Günümüzde kadına dayatılan fiziksel güzellik olgusuna karşı her kadına gülmenin yakıştığı anlatılan filmde, Zach Auguste, Ege Arar; Yiğit Arslan, Can Korkmaz, Ayberk Olmaz ve takım kaptanı Göksenin Köksal; kadınlara özel mesajlarıyla yer aldılar.

Oyuncuların dile getirdiği, ‘Kendine Güven, Güvendikçe Güzelsin’, ‘Hayal Kur, Hayal Kurdukça Güzelsin’, ‘Çok Çalış, Başarılarınla Güzelsin’; ‘Anı Yaşa, Deneyimlerinle Güzelsin’, ‘Sağlıkla Yaşa; Yaşadıklarınla Güzelsin’ gibi kadınların yaşam içindeki varlıklarını ve duruşlarını destekleyici mesajları içeren film, takipçilerden büyük beğeni kazandı.

‘Sen Yeter ki Gül,  Sen Her Halinle Güzelsin’  final  cümlesi ile önemli olanın kendine güven ve pozitif enerji olduğunu; kadınların dış güzellik kalıplarından bağımsız, özgürce var olmalarının en güzeli olduğunu vurgulayan film; Doğa Sigorta’nın her daim sosyal sorumluluğa verdiği önemin de bir ifadesi oldu.

Filmdeki bir önemli güzel detay daha, işitme engelliler için mesajların Aslan Doğa maskotunun tuttuğu pankartlarla ekranın köşesinde yer almasıydı.

Doğa Sigorta kendi çalışanı olan kadınları da unutmadı!

9 Mart Pazartesi günü, merkez ofisin yer aldığı, Spine Tower salonlarında Doğa Sigorta çalışanı kadınlar; İnsan Kaynakları Departmanı’nın organizasyonuyla, ikramlar eşliğinde sinema gösterimine misafir oldu. Bu vesile ile hem güzel bir etkinlik ile ağırlandılar hem de birlik ve beraberlik ruhunu pekiştiren bir gün yaşandı.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

SON EKLENEN HABERLER