Dünyanın en büyük Insurtech zirvesine davet

0
4

InsurTech Hub; insurtechin dünya devleri ile güçlerini birleştirerek; Eylül ayı boyunca dünyanın her yerinden 10 binin üzerinde kişinin katılacağı online etkinlikleri Quick Sigorta sponsorluğunda düzenleyecek.

Türkiye’nin en başarılı teknoparkı Yıldız Teknopark bünyesinde 2019’da sigorta sektörüne inovatif çözümler kazandırmak ve bu alandaki startup’ları desteklemek amacıyla kurulan InsurTech Hub; Eylül ayı boyunca sigorta sektörüne yönelik yapılacak etkinliklerin duyurusunu yaptı. 

‘Online InsurTech Demo Day” yarışmasıyla başlayan bu etkinlikler “InsurTech Summit” ve “ITC Global Las Vegas Zirvesi” ile devam edecek.

24 saat süren yayın akışı

Las Vegas’ta düzenlenen dünyanın en büyük insurtech zirvesi ITC Global, 21-23 Eylül’de online olarak gerçekleşecek. Bu etkinlikte en son insurtech gelişmeleri ve sigortacılıkta inovasyonlar anlatılacak. 200’den fazla konuşmacının katılacağı ITC Global, günde 24 saat yayın akışı, birebir networking imkanı, eğlenceli gösteriler ile katılımcıları bekliyor.

InsurTech Hub, üye şirketlerine ücretsiz bilet imkanı sunarken üye olmayanlar için de Türkiye sigorta sektörü için geçerli indirimler sağlanacak. Sınırlı sayıda katılımın olacağı etkinlikler hakkında bilgi almak ve yerinizi hemen ayırtmak için https://insurtech.org/itc/index.html adresini ziyaret edebilirsiniz.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz