Kurumsal Üye Şirketler

İlgili Yazılar

2 Yorumlar

 1. 1

  Gökhan

  sahibinden.com internet sitesinde üretim yılı 1995 öncesinde olan ikinci el otomobil ilanlarına bakıyorum, bazılarında özellikle aracın muayeden geçtiği belirtilmiş. Muayeneden geçebildikleri sürece herhangi bir tehlike teşkil etmemesi lazım. Bence esas tehlike bilinçsiz sürücülerdir. Gündeme getirilmesi gereken konu ise telematik kutuların yaygınlaştırılmasıdır. Devletin de burada ciddi bir tavır alması ve telematik kutu uygulamarına göre puanı düşük sürücülere ciddi yaptırımlar uygulaması gerekmektedir.

  Yanıt
 2. 2

  Kadir

  Şanlıurfada sıfır araçlar çok kolay alınıyor galiba. Bunu söylemeden önce rant haricinde emekleri ile gücünün yettiği aracı alabilenleri de düşünmek lazım. Tüvden her seferinde tek seferinde vizesini almış 1974 model araç kullanıyorum. Devletin araç ve seyir güvenliği için yetki verdiği bir kuruluş onayı ile trafiğe çıkan araçların, kime yaranmak adına söylendiği belli olan bu söylem nedeniyle trafikten çekilmesi söz konusu olamaz. Başkan etiketiyle konuşuyorsa 1 yıl içinde olan kazaların istatistiğini döksün. Olan kazalarda suçlu bulunan araçların model yılını dökerek konuşsun. Elinde bir veri olmadan , varsa da vermeden konuşmak abes. Sizin de bu yazıyı yayınlamanız için önce bu verileri istemeniz gerekir. Bu tür mesnetsiz yazıların yayınlanması size olan güvenimizi sarsar.

  Yanıt

Bir Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

SIGORTAMEDYA Yayıncılık A.Ş. - Copyright © 2015 Sigortamedya Yayın Grubu. | Powered by
İnternet portalımızda yer alan tüm haber metini, resim ve benzeri içeriğin hakları Sigortamedya Yayıncılık A.Ş.'ye aittir. Hiçbir şekilde basılı ya da elektronik bir ortamda, kaynak gösterilse bile izin alınmadan kullanılamaz.