22 Eylül 2021, Çarşamba
spot_img

Türk Nippon Sigorta, Tokyo 2020’de Ecem Güzel’i yalnız bırakmadı

Türk sporunun gelişmesini kendine hedef olarak belirleyen Türk Nippon Sigorta’nın da desteklediği Ecem Güzel’in ilk olimpiyat macerasında sona gelindi.

2020 Tokyo Olimpiyat Oyunları’nda Türkiye’yi yelkende laser radial sınıfında temsil eden milli sporcu Ecem Güzel, elde ettiği tecrübenin ilerleyen dönemde daha büyük başarılar getireceğine inandığını kaydetti.

‘Tokyo tecrübesinin, gelecekte elde edebileceğimiz büyük başarıların zemini olacağına yürekten inanıyorum. Bu sahnede yer almamızın gelecek birçok nesil için de ilham ve spora başlama sebebi olacağını umuyorum.’ diyen yelken sporcusu Güzel, ilk kez katıldığı Olimpiyat oyunlrında 44 sporcu arasından 20. oldu.

Olimpiyatlardaki ilk kadın yelken sporcumuz

Hem bireysel hem de takım sporlarına destek vererek Türk sporunun gelişmesini kendine hedef olarak belirleyen Türk Nippon Sigorta‘nın, 2020 yılında sponsoru olduğu ve Olimpiyat seçmesini kazanan aynı zamanda Galatasaray Spor Kulübü Yelken Şubesi’nden ilk kadın yelken sporcusu olan Ecem Güzel’e olimpiyat yolunda başarılar dilemiş ve Galatasaray Spor Kulübü Kalamış Su Sporları ve Sosyal Tesisleri’nde bir organizasyon düzenlenmişti.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

SON EKLENEN HABERLER