Kurumsal Üye Şirketler

İlgili Yazılar

3 Yorumlar

 1. 1

  Emrah Has

  Bu meslege 15 yılımı verdim eski yasa olan eksper yaninda sigortali olarak 5 yil çalışan ve lise mezunu olan oncelik taninacak kisilerin önünün açılması gerekmektedir. Uzun yillar emek verdim. Artik bizlerinde eksper sertifikasini alarak tecrubeye dayali olarak doğru hasar uygun tazminat tutarinin ödenmesi yönünde daha sağlıkli net kararlar vererek vermemizin önü açılmalı çözüm bekliyoruz

  Yanıt
 2. 2

  AHMET KÜRŞAT İNCE

  TÜRKİYE DEKİ EKSPERLERİN ÇOĞU İŞLERİN ZAYIFLIKLARI KONUSUNDA ŞİKAYETÇİDİR. YENİ BİR EKSPERLİK SINAVININ AÇILMASI ZATEN ZAYIF OLAN İŞLERİ TAMAMEN BİTİRECEKTİR. SEKTÖRDE ŞU AN İÇİN HİÇ BİR ŞEKİLDE EKSPER AÇIĞI BULUNMAMAKTADIR.

  Yanıt
 3. 3

  Asım ASLAN

  Mevcut dosya sayıları ekspere düşen dosya sayılarında bir artış yaşanmadığı kanaatindeyim, mevcut ekonomik şartlar göz önünde bulundurulduğu 2019 yılı için dosya sayılarında genel olarak bir düşüş beklenmektedir. Sigorta şirketlerinin görüşleri alınmalıdır.

  Yanıt

Bir Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

SIGORTAMEDYA Yayıncılık A.Ş. - Copyright © 2015 Sigortamedya Yayın Grubu. | Powered by
İnternet portalımızda yer alan tüm haber metini, resim ve benzeri içeriğin hakları Sigortamedya Yayıncılık A.Ş.'ye aittir. Hiçbir şekilde basılı ya da elektronik bir ortamda, kaynak gösterilse bile izin alınmadan kullanılamaz.