30 Haziran 2022, Perşembe
spot_img

Ethica Sigorta 5. yılını kutladı

Ethica Sigorta hibrit olarak düzenlediği çok özel bir etkinlikle 5. yılını kutladı. “Dahasında biz varız” sloganıyla düzenlenen davet sırasında Ethica Sigorta Kurucu Ortağı ve CEO’su H. Cemal Ererdi, Ethica’nın 5 yıllık yolculuğunu anlattı.

Ethica Sigorta; 5. kuruluş yıldönümünü 50 kişilik sınırlı bir katılımla düzenlediği çok özel bir davetle kutladı. Hibrit olarak düzenlediği davette gerçekleştirdiği canlı yayın ile binin üzerinde katılımcıya ulaştı.

Ethica Sigorta Kurucu Ortağı ve CEO’su H. Cemal Ererdi, Ethika Sigorta’nın 5 yıllık yolculuğunu anlattığı konuşmasında çalışanlarına seslenerek “Bugüne kadar bize verdiğiniz destekler için hepinize şükranlarımı sunuyorum. İnanıyorum ki önümüzdeki dönem Ethica Sigorta için her zamankinden daha parlak olacaktır” dedi.

Teknoloji şirketine dönüşüm

Ethika Sigorta’nın gelecekte bir teknoloji şirketine dönüşerek rakiplerinden ayrışacağının mesajının verildiği etkinlikte “Dahasında biz varız” sloganının şekillendireceği hedeflere dikkat çekildi.  Ethika Sigorta çalışanlarının başarı hikayelerinin ödüllendirildiği gecede, Mahfi Eğilmez moderatörlüğünde, Türkiye ve dünya ekonomisindeki gelişmelerin sigorta sektörüne yansımalarının konuşulduğu bir panel gerçekleştirildi. Ethika Sigorta çalışanlarının sevgi, güven, gurur ve bağlılık kavramları çerçevesinde yarattıkları güç birliği geceye damgasını vurdu.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

SON EKLENEN HABERLER