16 Haziran 2021, Çarşamba
spot_img

Europ Assistance Türkiye yeni adresinde hizmet verecek

Müşteri memnuniyetini sağlamak için öncelikle kendi ekibinin mutluluğuna önem verdiklerini açıklayan Europ Assistance Türkiye, Mecidiyeköy’de yeni ofisine taşındı.

europ

Europ Assistance artık yeni ofisinde hizmet verecek. Adres değişikliği gerçekleştiren Europ Assistance Türkiye’nin telefon numaralarında herhangi bir değişiklik yapılmadı. Şirket, 750 metrekarelik hizmet alanı ve teknolojik donanımıyla yeni adresinde müşterilerine sunduğu hızlı hizmeti sürdürürken çalışanlarına daha konforlu bir çalışma ortamı da sunacak.

2010 yılının ikinci yarısından itibaren Türkiye’de hizmet vermeye başlayan Europ Assistance, butik çalışma anlayışı ile sunduğu farklı yeni ürün ve uygulamalarla partnerlerinin satış hacimlerini artırırken, maliyet azaltıcı yaklaşımları ile de artı değer sağlıyor.

“Yeni ofis çalışanlarımızın ihtiyaçlarına cevap verecek”

Europ Assistance Türkiye Genel Müdürü Cenk Keskinel “Kurulduğumuz günden bu yana istikrarlı bir şekilde hedeflerine uygun büyüyen şirketimiz ve iş hacmini partnerlerimizin portföylerinin büyümesine verdiği katkı ile daha da derinleştirmektedir. Yeni ofisimiz bu büyümeye uygun olup çalışanlarımızın ihtiyaçlarına cevap verecek konforda tasarlanmıştır. Bizim için çalışanlarımız öncelikli ve önemlidir. Çünkü müşteri memnuniyetinin yaratılmasına kaynak olan ana güç, ekibimizdir. Europ Assistance’ın “you live we care…“ sloganındaki netliğin arkasında Europ Assistance ekibinin inancı ve ciddiyeti saklıdır” dedi.

Europ Assistance Türkiye’nin yeni Genel Müdürlük adresi şöyle:

Gülbahar Mah. 5.Yıl Sk. Profilo Plaza E Blok 1. Kat E2 – E3A Mecidiyeköy / Şişli

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

SON EKLENEN HABERLER