9 Ağustos 2022, Salı
spot_img

AgeSA’ya Smart-i Awards’ta iki ödül

AgeSA Hayat ve Emeklilik, Smart-i Awards’ta Her Yaşta projesiyle “Sosyal Sorumluluk”, mobil Fon Danışmanlığı hizmeti FonPro ile “Yenilikçi Müşteri Etkileşimi ve Deneyimi” kategorisinde Gümüş Ödüle layık görüldü.

AgeSA Hayat ve Emeklilik, Türkiye’de yaşlanma ve yaşlılık konularında farkındalık oluşturmak, yaşlanmaya hazırlık sürecine rehberlik etmek hedefiyle hayata geçirdiği “Her Yaşta” kurumsal sosyal sorumluluk projesi ve Türkiye’nin en gelişmiş mobil Fon Danışmanlığı hizmeti “FonPro” ile Smart-i Awards’ta 2 gümüş ödülün sahibi oldu.

Ödüllere ilişkin bir değerlendirmede bulunan AgeSA Hayat ve Emeklilik Pazarlama ve Strateji Genel Müdür Yardımcısı Roşan Dilek şunları söyledi: “Smart-i Awards’ten iki gümüş ödülle dönmek bizim için gurur kaynağı. Türkiye’de “yaşlanma” ile ilgili toplumsal sorunu ele alan ilk şirketiz. 2019 yılında hayata geçirdiğimiz Her Yaşta çatısı altında “Türkiye’de Yaşlılık Tahayyülleri ve Pratikleri” araştırması, yaş ayrımcılığı ile ilgili tabuları yıkmayı amaçladığımız “Yaşı Yok” farkındalık kampanyası, Pandemi Yardım Projesi, Her Yaşta Fonu, Her Yaşta Dolu Dolu Yaşa rehber kitabı gibi birçok önemli projeyi hayata geçirerek yaşlanma konusunda topluma rehberlik ettik. Öte yandan BES müşterilerimizin bireysel emeklilik sisteminden maksimum faydayı elde etmesini sağlamak amacıyla hayata geçirdiğimiz, her finansal okuryazarlık seviyesine uygun bir fon danışmanlığı hizmeti sunan FonPro ile müşterilerimizi  “Tavsiye Al”, “Kendin Yönet” ve “Uzmana Bırak” adını taşıyan 3 farklı hizmet paketiyle buluşturuyoruz. Şu anda FonPro özelliğinden yararlanan kullanıcı sayısı ise 145 bini aşmış durumda. Bundan sonra da müşterilerimize en iyisini sunmak için çalışmaya devam edeceğiz.”

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

SON EKLENEN HABERLER