Galatasaray HDI Sigorta Erkeklerden net galibiyet: 3-0

0
14

Galatasaray HDI Sigorta Erkek Voleybol Takımı, AXA Sigorta Efeler Ligi’nin 28. haftasında Spor Toto ekibinin konuğu oldu. Galatasaray HDI Sigorta Erkek Voleybol Takımı, karşılaşmadan 3-0’lık net bir galibiyetle ayrıldı.

Başkent Spor Salonu’nda oynanan mücadeleyi Galatasaray HDI Sigorta Erkek Voleybol Takımı, 23-25, 20-25 ve 20-25’lik setlerle 3-0 kazanarak ligdeki galibiyet sayısını 21’e; puanını da 62’ye yükseltti.

Karşılaşmaya etkili başlayan Galatasaray HDI Sigorta Erkek Voleybol Takımı, ilk seti 23-25 kazanarak karşılaşmada 1-0 öne geçti. Mücadelenin ikinci ve son setini de 20-25 üstün tamamlayan Nedim Özbey’in öğrencileri karşılaşmadan 3-0 galip ayrılan taraf oldu.

Mücadelede Galatasaray HDI Sigorta Erkek Voleybol Takımı oyuncularından Torres 18, Yury 15, Melih 10, Emre 7, Doğukan 6, Kaptan Selçuk ise 5 sayılık performansla galibiyete katkıda bulundu.

Galatasaray HDI Sigorta Erkek Voleybol Takımı, AXA Sigorta Efeler Ligi’nin 29. haftasında 22 Şubat 2021 Pazartesi günü İnegöl Belediyesi’ni konuk edecek. Burhan Felek Vestel Voleybol Salonu’nda oynanacak mücadele saat 15.00’te başlayacak.

Salon: TVF Başkent

Hakemler: Burhan İlhan, Aysim Erginay

Spor Toto: Ferreira, Kemal Kayhan, Gelinski, Bruno, Sercan Yüksel Bıdak, Rıfat Kantarcıoğlu (Deniz İvgen, Murat Tokgöz, De Souza, Azizcan Ataoğlan, Ali Deniz Yılmaz, İbrahim Emet, Dautefendic, Kadir Cin)

Galatasaray HDI Sigorta: Vahit Emre Savaş, Torres, Melih Sıratça, Doğukan Ulu, Selçuk Keskin, Berezhko (Burak Mert, Murat Yenipazar)

Setler: 23-25, 20-25, 20-25

Süre: 85 dakika (27, 29, 29)

PUAN DURUMU

TAKIMOGMPAV
1 FENERBAHÇE HDI SİGORTA24222626620
2 HALKBANK28217677327
3 ZİRAAT BANKKART25214636719
4 GALATASARAY HDI SİGORTA27216627134
5 ARKAS SPOR27207596433
6 SPOR TOTO27189536240
7 İNEGÖL BLD.281513415654
8 ALTEKMA281315405358
9 SORGUN BLD.291118365164
10 SOLHAN SPOR271116324260
11 TOKAT BELEDİYE PLEVNE271017334860
12 AFYON BLD. YÜNTAŞ28919304765
13 BURSA B.ŞEHİR BLD.27918253562
14 HALİLİYE BLD.27918243664
15 İSTANBUL BBSK26719233463
16 ARHAVİ VOLEYBOL290291587

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz