5 Ağustos 2021, Perşembe
spot_img

GAZETE SİGORTA, Turkcell Dergilik’te

Türkiye’nin ilk ve tek günlük sigorta gazetesi Gazete Sigorta’yı, Turkcell Dergilik’ten okumak için Turkcell kullanıcısı olmak gerekmiyor.


Türkiye’nin ilk ve tek günlük sigorta gazetesi “Gazete SigortaTürk Telekom Mobil Dergi uygulamasının ‘Gazetelik’ bölümü ve ‘Dijital Basın’dan sonra Turkcell Dergilik’in gazete kısmında da yayına girdi.

Yayınlandığı 2 Ocak 2020’denn bu yana sektöre yeni bir heyecan getiren “Gazete Sigorta” hareketli mizanpajıyla dikkat çekiyor. Türk Telekom Mobil Dergi uygulamasının ‘Gazetelik’ bölümlerinin yanı sıra ‘Dijital Basın’dan okunabilen Gazete Sigorta’da; sektörde gün içinde yaşanan gelişmeler yer alıyor.

Türkiye’nin ilk ve tek günlük sigorta gazetesi Gazete Sigorta’yı, Turkcell Dergilik’in gazete bölümünden okumak için Turkcell kullanıcısı olmak gerekmiyor. Dergilik uygulamasını yüklemek yeterli.

Gazete Sigorta; geniş editör kadrosu tarafından Hayatımız Sigortalı ve Şemsiye Dergilerinin haber havuzundan da yararlanılarak hazırlanıyor.

Sigortamedya Kurucusu ve Genel Yayın Yönetmeni Can Kantar Gazete Sigorta ile ilgili olarak; “Bu da bizim ‘ÇILGIN PROJEMİZ’. SigortaMedya olarak kurulduğumuzdan bu yana sektörde fark yaratan yeniliklere imza atmayı ilke edinmiştik. Kimsenin cesaret edemediği projeleri hayata geçirmiştik. 10 yıl sonunda sektörün en etkin yayın kuruluş olmayı başardık. Şimdi bu yeniliklerimize bir tanesini daha ekliyoruz. ‘Neden sigorta sektörünün dijital gazetesi olmasın’ dedik ve Gazete Sigorta‘yı çıkarmaya karar verdik” diyor.

Gençlere sigortayı anlatmak…

Kantar, “Tecrübeli ekibimizle bunun da üstesinden geleceğimize eminim. Türkiye’nin en büyük dijital yayın kanallarından sigorta tüketicisine ve sektöre; iş günlerinde yayınlanarak ulaşmayı hedefliyoruz. Burada aynı zamanda yeni teknoloji mecralarını takip eden genç nesillere de sigortayı anlatmak ve farkındalık yaratmak en büyük amacımız. Sektör endüstrisinin bu konuda yanımızda olacağına inancımız sonsuz. Onlardan aldığımız güç ile bu yola çıkıyoruz. Eski, bağnaz iletişim varyasyonları yerine yeni iletişim tekniklerini kullanıyoruz. Allah yardımcımız olsun, yolumuz açık olsun” diye konuşuyor.


CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

SON EKLENEN HABERLER