16 Ağustos 2022, Salı
spot_img

Gece 3 saniye içinde kime ulaşabilirsiniz?

Türkiye’nin lider insurtech markası Sigortam.net, herhangi bir hasar anında müşterilerinin  ortalama 3 saniyede çağrı merkezi üzerinden hasar ekibine bağlanarak hizmet almasına sokak röportajlarıyla dikkat çekti. Sokak röportajlarında, “Gece 3 saniye içinde kime ulaşabilirsiniz?” sorusu üzerine en yakınlarını arayan vatandaşların çoğunun çağrısı yanıtsız kaldı.

Yapay zekâ teknolojisini insan dokunuşuyla harmanlayarak sigorta alanında müşteri memnuniyetini üst seviyeye taşımayı hedefleyen Sigortam.net, ‘3 Saniyede Hasar Hattı’ mottosuyla müşterilerinin hasar anında en hızlı şekilde yanında olmayı sürdürüyor. Sigortam.net gerçekleştirdiği sokak röportajlarında, müşterilerine verdiği 7/24 kesintisiz hizmetin altını çizerken bir yandan da hasar anında ortalama 3 saniyede çağrılarının yanıtlandığını vurguluyor.Sigortam.net’in sokak röportajlarında, ‘Gece 3 saniye içinde kime ulaşabilirsiniz?’ diye sorulan vatandaşların çoğunun kendilerinden emin bir biçimde annelerini ya da en yakın arkadaşlarını araması ancak çoğununda aradığı kişiye 3 saniyede ulaşamaması üzerine yaşadıkları eğlenceli anlar dikkat çekiyor.

Sigortam.net’ten ‘3 Saniyede Hasar Hattı’

Sigortam.net müşterileri, herhangi bir hasar durumunda, 7/24 çağrı merkezi üzerinden, hasar ekibindeki sigorta danışmanlarına ortalama 3 saniye gibi kısa süre içinde bağlanarak hizmet alabiliyor. Büyük bir telesatış, satış sonrası danışmanlık ve hasar ekibi olan Sigortam.net, ünlü oyuncu Cengiz Bozkurt’un reklam yüzü olduğu son reklam filminde de bu hızlı hizmetini ekranlara taşıyor. Sigortam.net’in “Gece 3 saniye içinde kime ulaşabilirsiniz?” konulu sokak röportajları videosuna aşağıdaki linkten ulaşabilirsiniz.

Video linki: https://youtu.be/mK3TQvnOQe8

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

SON EKLENEN HABERLER