19 Ağustos 2022, Cuma
spot_img

POSTA’da bu hafta iki sayfa sigortacılık!

SigortaMedya’nın hazırladığı Posta Gazetesi’nin ‘Hayatımız Sigortalı’ sayfalarında bu hafta iki tam sayfa sigorta var.

Posta Gazetesi’nde yayınlanan Hayatımız Sigortalı’nın birinci sayfasında AXA Sigorta’nın gençlere yönelik hazırladığı ‘Genç Tamamlayıcı Sağlık Sigortası’ var. ‘Genç Tamamlayıcı Sağlık ile gençleri hedefine aldı’ başlığı taşıyan haberde, AXA Sigorta Satış ve Pazarlama Başkanı ve İcra Kurulu Üyesi Firuzan İşcan, bu ürünü gençlerin ihtiyacından yola çıkarak hazırladıklarını söylüyor ve ekliyor: “4 yıllık poliçeyi 1200 liradan satışa sunduk. İçinde bir tane ayakta tedavisi de hediye. Kontör mantığında ayakta tedaviler artırılabiliyor.”

BES katılımcıları fonlarını sıkı takibe aldı

Hayatımız Sigortalı’nın ikinci sayfasında ise BES fonları var. ‘BES katılımcıları fonlarını sıkı takibe aldı’ başlığı ile dikkat çeken haberde, sayısı 7 milyona yaklaşan BES katılımcılarının, pandemi döneminde emeklilik fonlarıyla daha yakından ilgilenmeye başladığına yer veriliyor. Haberde özellikle ekonomik anlamda çalkantılı bir dönemin yaşandığı son dönemlerde fon dağılımını değiştiren katılımcı sayısında artış dikkat çekiliyor.

CAN KANTAR’ın YAZISI:

Trafik sigortasındaki teminatlar yeterli mi?

Sigortamedya Genel Yayın Yönetmeni Can Kantar, bu hafta Posta Gazetesi’nde çıkan köşe yazısı “Trafik sigortasındaki teminatlar yeterli mi?” başlığını taşıyor. Kantar, yazısında zorunlu trafik sigortasının bir sorumluluk sigortası olduğunu hatırlatarak, teminatlarda yapılan son düzenlemelere dikkat çekiyor. Artık araç değerlerinin arttığına dikkat çeken Kantar, araç sahipleri için tek çıkış yolunun trafik sigortası yaptırırken yanında ek bir prim ile İMM yaptırmak olduğunu söylüyor.

POSTA GAZETESİ / 25 EKİM 2021

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

SON EKLENEN HABERLER