30 Kasım 2021, Salı
spot_img

GENERALİ SİGORTA YENİ ADRESİNDE

Uzun yıllar Beşiktaş Dikilitaş’taki ofisinde hizmet veren Generali Sigorta yeni çalışma modeliyle birlikte faaliyetlerine yeni yerinde devam edecek

2011 yılından pandeminin başladığı ve çalışanların sağlığı için tam zamanlı uzaktan çalışmaya geçilen Mart 2020 dönemine kadar Beşiktaş Dikilitaş’taki ofisinde hizmet veren Generali Sigorta, Altunizade’deki yeni ofisine taşındı. Yeni çalışma modeliyle birlikte faaliyetlerine yeni yerinde devam edecek Generali Sigorta, yeni ofisi, çalışanların rutin olmayan, yüksek etkileşim gerektiren faaliyetleri ve sosyalleşme ihtiyaçları için kullanacak.

Yeni ofis Generali’nin yenilikçi ve ilerici yönünden ilham aldı

2017 yılından bu yana Türkiye’de smart working-akıllı çalışma modelinin öncüsü markalardan biri olan Generali Sigorta, yeni normal dönemde hayata geçirdiği hibrit çalışma modeliyle ve bu modele en uygun şekilde tasarlanan ofisiyle, yenilikçi ve ilerici yönünü yeniden ortaya koyuyor. Aynı binada aynı anda az sayıda insanın çalışacak olması, yeni ofisin mevcut konumu ve ulaşım kolaylığı, teras ve balkon gibi açık alanlar ile sosyalleşme alanlarının bulunması yeni ofisin artı yanları olarak dikkat çekiyor.

Rezervasyonla çalışma

Açık-yarı açık ve kapalı alanların birlikte çalışma, bireysel çalışma ve sosyalleşme için kullanıldığı ve üst yönetim de dâhil tüm çalışanların kullandığı tam açık alandan oluşan ofiste, kapalı ofis ve sabit masalar bulunmuyor. Tüm alanların rezervasyona tabi olması ve önceden mobil bir uygulama ile rezervasyon yapılarak çalışanlar tarafından kullanılması, ofisin diğer öne çıkan özellikleri olarak göze çarpıyor.

Generali Sigorta’nın yeni adresi şu şekilde:

Altunizade Mah. Ord. Prof. Dr. Fahrettin Kerim Gökay Cad. Altınyurt Plaza No: 38 İç Kapı No: 5 34662 Üsküdar / İstanbul

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

SON EKLENEN HABERLER