30 Haziran 2022, Perşembe
spot_img

Generali Sigorta’dan her keseye uygun konut sigortası

Generali Sigorta, Süper Evim Konut Sigortası ürünü ile müşterilerine esnek teminat paketleri ile her bütçe ve ihtiyaca göre özelleştirilebilen bir sigortacılık deneyimi sunuyor. Geniş asistans hizmetleri de içeren ürün, modüler yapısı sayesinde ihtiyaç dahilinde olmayan teminatlara ekstra prim ödeme zorunluluğunu da ortadan kaldırıyor.

Generali Sigorta, Süper Evim Konut Sigortası ile müşterilerine pek çok avantaj sunuyor. Modüler yapısı ile her bütçeye özel konut poliçesi oluşturabilme imkanı sağlayan ürün geniş asistans hizmetlerini de içeriyor. İhtiyaç dahilinde olmayan teminatlara ekstra prim ödeme zorunluluğunu ortadan kaldıran Süper Evim konut sigortası hızlı, zahmetsiz ve yepyeni bir sigortacılık deneyimi vaat ediyor.

İki farklı paket alternatifi

Acenteler ve çağrı merkezi üzerinden erişilebilen Süper Evim sigorta poliçesi yaptırmak isteyen herkes, Gold ve Ekonomik olmak üzere paket alternatifleriyle ürün kapsamını diledikleri gibi belirleyebiliyor. Konut poliçesi yaptırmak isteyenler, ev bakımı, aile sağlık ve evcil hayvanlar için üç farklı ekstra asistans paketinden birini ya da hepsini tercih edebiliyor.

Tek poliçe ile birçok farklı teminat

Süper Evim Konut Sigortası, yüksek olasılıklı hasar risklerine karşı temel koruma sağlayan “Temel Koruma Paketi” ile birlikte “Doğal Afet ve Terör Paketi”, “Sorumluluk ve Kişisel Koruma Paketi”, “Ev Cihazları Paketi”, “Kişisel ve Kıymetli Eşyalar Paketi”, “Hizmetli Emniyet-i Suistimal Paketi”, kombi ve klima bakımı ile halı yıkama ve yürüyen haşere temizlik hizmeti gibi hasarları kapsayan “Konut Acil Durum Hizmetleri Paketi”, diş, göz muayenesi, MR ya da BT görüntüleme indirimi ve görüntülü doktor, diyetisyen ve psikolog gibi sağlık hizmetlerini içeren “Aile Sağlık Asistans Paketi” ile evcil hayvanlara yönelik teminatları içeren “Evcil Hayvan Asistans Paketi” adlı teminat paketlerini de poliçe sahibi olmak isteyenlere sunuyor.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

SON EKLENEN HABERLER