Dünyanın en populer Insurtech isimleri haftaya İstanbul’da!

0
19

Sigortamedya’nın Medya partneri olduğu, dünya sigorta sektörünün bugün ve geleceğinin konuşulacağı ‘Global InsurTech Summit-İstanbul 2019’ 3-4 Nisan’da Renaissance İstanbul Polat Bosphorus’da düzenlenecek.

insurtech istanbul

Insurtech’in, Türkiye’deki çalışmalarına hız katmak ve Insurtech startuplarına destek olmak amacıyla kurulan Insurtech HUB, ilk faaliyeti olarak dünyanın en populer Insurtech isimlerini İstanbul’da ağırlamaya hazırlanıyor.

Sigortamedya olarak Medya partneri olduğumuz, dünya sigorta sektörünün bugününün ve geleceğinin konuşulacağı “Global InsurTech Summit – İstanbul 2019” ile Insurtech’in uzman isimleri, 3-4 Nisan 2019 tarihlerinde Renaissance İstanbul Polat Bosphorus Hotel’de düzenlenecek dev zirvede bir araya geliyor.

EuroEvents ve Insurtech HUB’ın ortaklaşa düzenleyeceği, Yıldız Teknopark ve Yıldız Kuluçka’nın destek verdiği Global Insurtech Summit – İstanbul 2019’a; 50’den fazla ülkeden, 70’den fazla konuşmacı ve 300’den fazla temsilci katılacak ve zirvede 20 saatten fazla network yapılacak.

Zirve hakkında detaylı bilgi almak ve başvuru yapmak için www.insurtechsummit.io adresini; Insurtech HUB hakkında detaylı bilgi almak için de www.insurtech.org’u ziyaret edebilirsiniz.


Zirvede konuşmacı olarak yer alacak ve InsurTech alanında yaptıkları çalışmalar ile birlikte tüm dünyada sigortacılık sektörüne öncülük eden bazı isimler ve zirvede ele alacakları konu başlıkları şöyle:

Insurtech’in imparatorları İstanbul’a geliyor!

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz