29 Mayıs 2022, Pazar
spot_img

Groupama yeniden ‘’En İyi İşveren Markası’’

Groupama Türkiye, Top Employer Enstitüsü tarafından elementer sigorta sektörünün ‘’En İyi İşveren Markası’’ seçildi.

İnsan Kaynakları uygulamalarında standartları belirleyen Top Employer Enstitüsü, Groupama Türkiye’yi “Top Employer En İyi İşveren” sertifikasıyla ödüllendirildi.

Groupama Türkiye, Top Employer ödülünün sertifikasyon sürecinde genel strateji, insan kaynakları stratejisi, liderlik, organizasyon, değişim yönetimi, dijitalleşme, çalışma ortamı, sürdürülebilirlik, çeşitlilik, ortak değerler ve tüm insan kaynakları uygulamaları ile değerlendirildi. Geçtiğimiz yıl da aynı ödülü almaya hak kazanan Groupama Türkiye üst üste iki yıl aynı sertifikayı alarak önemli bir başarıya imza attı.

Groupama Türkiye İnsan Kaynakları ve İdari İşler’den sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Özge Yılmazyavuz, bu başarıdan ötürü duydukları mutluluğu dile getirerek ‘’İnsan Kaynakları alanındaki çalışmalarımızı, ödüllerden bağımsız olarak, çalışan bağlılığımızı ön planda tutarak gerçekleştirmek şirket geleneğimiz. Top Employer En İyi İşveren Sertifikası’nı alarak bu konuda ne kadar başarılı ve doğru bir yol izlediğimizi bir kez daha tescillemiş olduk. Böylesine önemli bir ödüle layık görülmek çok gurur verici, çalışmalarımıza hız kesmeden devam ediyoruz’’ diye konuştu.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

SON EKLENEN HABERLER