Güneş Sigorta’nın faaliyet raporu bronz ödül getirdi

0
19

Güneş Sigorta’nın 2019 yılını kapsayan faaliyet raporu, uluslararası raporlama yarışması olan ARC Ödülleri’nde bronz madalya ile ödüllendirildi.

Güneş Sigorta’nın 2019 yılını kapsayan faaliyet raporu; dünyanın en büyük uluslararası raporlama yarışması olan ARC Ödülleri yarışmasında geleneksel faaliyet raporları kategorisindeki sigorta sektörü kapsamında bronz ödül kazandı.

Güneş Sigorta’nın sosyal medya hesaplarından ödülle ilgili yapılan paylaşımlarda; “Dünyanın en büyük uluslararası raporlama yarışması olan ARC Ödülleri yarışmasında bu yıl da ödül almanın mutluluğunu ve heyecanını yaşıyoruz. Türkiye’den 101, dünyadan bin 690 katılımın olduğu yarışmada, geleneksel faaliyet raporları kategorisi, sigorta sektöründe bronz ödüle layık görüldük” ifadelerine yer verildi.

2018’de de kazanmıştı

Güneş Sigorta, 2018 yılı faaliyet raporu ile de Amerika merkezli Mercomm şirketi tarafından; bu yıl 33.’sü düzenlenen ve faaliyet raporlarının Oscar’ı olarak kabul edilen Uluslararası ARC Awards Yarışması’nda bir ödül daha kazanmıştı. Aynı yıl kendi sektöründe 3 farklı kategoride ödül alan Güneş Sigorta; bu kez “İç Tasarım” kategorisinde “İyilerin En İyisi” büyük ödülüne layık görülmüştü.

Güneş Sigorta’nın 2018 faaliyet raporu “Geleceğe Yelken Açıyoruz” teması ve özgün tasarımı ile “İç Tasarım” kategorisinde altın; “Fotoğraf” kategorisinde gümüş ve “Geleneksel olmayan faaliyet raporları” kategorisinde ise onur ödülünün sahibi olmuştu.

Dünya’nın tek uluslararası faaliyet raporu yarışması olan ABD merkezli ARC Awards; her sene dünyanın çeşitli ülkelerinden katılan şirketlerin faaliyet raporlarını farklı kategorilerde değerlendiriyor.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz