5 Temmuz 2022, Salı
spot_img

Halılar da artık sigorta güvencesinde

11032014cRoyal Halı daha fazla müşteri memnuniyeti yaratmak için halılarda sigorta güvencesi sağlıyor. Royal Halı Yönetim Kurlu Başkanı Taner Nakıboğlu, müşterinin yanında olduklarını göstermek için halıya sigorta uygulaması getirdiklerini söyledi.

Bugün TV’de yayınlanan Üç Nokta programına konuk olan Royal Halı Yönetim Kurulu Başkanı Taner Nakıboğlu, markalaşma süreçlerini ve müşteriye sundukları sigortalı halı güvencisini anlattı.

Ürünlerinin kaliteli ve markalı olduğunu bu sebeple ihracat politikalarında bilinçli davrandıklarını belirten Nakıboğlu, Avrupa, Ortadoğu, Brezilya, Ukrayna gibi bölge ve ülkelerde markalaşmayı yönettiklerini söyledi.

Şirket politikalarında da yüzde 100 müşteri memnuniyetine önem verdiklerini söyleyen Nakıboğlu, “Müşterinin her zaman yanında olmak lazım. Biz sigortalı halı da yaptık. Tüketicin kendi hatasıyla olsa dahi, halıya verdiği bir zarar; yanma, yırtılma, kesilme gibi durumlar meydana gelirse halıyı, 1 yıl içerisinde 2 kez değiştirme imkânı veriyoruz. İstismar olmaması için halının birebir aynısını veriyoruz.” dedi.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

SON EKLENEN HABERLER