22 Eylül 2021, Çarşamba
spot_img

Araç sahiplerine sunulan avantajlar Hayatımız Sigortalı’da

Türkiye’de sigorta bilincinin artmasını kendisi için misyon edinen SigortaMedya Yayın Grubu’nun aylık olarak hazırladığı Hayatımız Sigortalı Dergisi, yeni sayısı ile yayında.

Kavurucu sıcakların ve yangınların yaşandığı bugünlerde, Hayatımız Sigortalı Dergisi’nin Ağustos sayısını tamamlamanın sevincini yaşıyoruz. Dergimiz bu ay da dopdolu. Özellikle geçen yıldan beri fiyatlarındaki artış nedeniyle otomobiller, birçok tüketici gözünde, artık tüketim aracından çok, bir yatırım aracına dönüştü. Biz de bu ay dergimizin kapağımızda OtoKonfor Genel Müdürü Timur Selçuk Turan’a yer verdik. Turan, otomobil sahiplerine ‘zaman’dan tasarruf ettiren OtoKonfor’un sağladığı avantajları, Hayatımız Sigortalı Dergisi okuyucuları ile paylaştı. Sigortamedya Genel Yayın Yönetmeni Can Kantar, “Sektörü dolandırıcılar bastı” başlıklı editör yazısında, sigorta sektör yayıncılığındaki marka, emek ve itibar hırsızlıkları konusunda sektörün de dikkatini çekti.

Dijital kuşak için yeni kanun şart

Dergimizin yeni sayısında, ilgiyle okuyacağınızı düşündüğümüz haberlerden birisi de yeni yasa beklentisi ile ilgili. Dijital kuşağın gereksinimleri için yeni sigortacılık kanunu isteyenlerin sayısı çoğalırken, bazı uzmanlar, yeni kanunun mutlaka ‘çatı kanun’ şeklinde olması gerektiğini ileri sürüyor. BES’te ilk 6 aydaki gelişmelerle ilgili haberimiz dışında, birbirinden ilginç röportajların ilginizi çekeceğinden eminiz.  Bu ay, ayrıca Marmara Depremi’nin de 22’inci yıl dönümü. Depreme dayanıklı konutlarda oturmak dışında, zorunlu deprem sigortanızı yaptırmayı da sakın ihmal etmeyin. Bizden bu aylık da bu kadar. Covid-19 vaka sayılarının arttığı şu günlerde, maskenizi takmayı da unutmayın.

Hayatımız Sigortalı ‘sigorta’ bilincini artırıyor

Türkiye’de sigorta bilincinin artmasını kendisi için misyon edinen SigortaMedya Yayın Grubu’nun aylık olarak yayınladığı Hayatımız Sigortalı Dergisi, sigorta sektöründe önemli bir boşluğu dolduruyor.

Hayatımız Sigortalı, her ay zengin içeriği, sigorta sektörüne yönelik özel dosya haberleri, röportajları, analiz haberleri, güncel şirket haberleri ile dikkat çekerken, tüm bunların yanında turizmden, teknolojiye, otomotivden finansa ve sağlığa kadar değişik sektörlerden de haberleri bulmak mümkün. Öte yandan sektöründe tecrübeli yazarları ile dergi sektördeki tüm gelişmeleri okuyucularına detayları ile iletiyor.

Bir ‘tık’ ile ulaşın!

SigortaMedya’nın yazılı mecraları Hayatımız Sigortalı ve Şemsiye dergilerine, e-dergilik platformu SigortaMedya Dergilik üzerinden bir “tık” ile erişim sağlanıyor. SigortaMedya Dergilik, dergilerin güncel ve geçmiş sayılarını yer ve zaman gözetmeden istediğiniz an ücretsiz okuma fırsatı yaratıyor.

Kalın sağlıcakla…

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

SON EKLENEN HABERLER