29 Mayıs 2022, Pazar
spot_img

Hayatımız Sigortalı’nın Kasım sayısı çıktı

Sigortalı Yaşam, Bireysel Emeklilik Sistemi ve Otomatik Katılım Dergisi Hayatımız Sigortalı, Kasım sayısıyla da okuyucusuyla buluştu.


Tam 107 aydır sigorta sektörünün medya yüzü olan Hayatımız Sigortalı, doyurucu haber ve yorumların yanı sıra; Sektör Kulağı köşesindeki kulis haberleriyle de dikkat çekiyor.

Hayatımız Sigortalı’nın kapağı Güneş Sigorta Genel Müdürü Atilla Benli’ye ayrılmış. Benli, beş sayfa yayınlanan röportajında, Güneş Sigorta’nın stratejisini anlatmış ve 2023’de sektör lideri olacaklarını söylemiş.

Sektör Kulağı ve Kontra Sigortacı köşelerinde, sektörden son dedikodular ile sektörden perde arkası haberleri yer alıyor.

Sektörün yeni ivmelerinden olan Kefalet Sigortalarını, Sigorta Medya ailesine yeni katılan uzman bir kalem ela almış. Cenk Ecevit,  Kefalet Sigortalarının ne olduğunu en ince ayrıntısına kadar anlatmış.

Hayatımız Sigortalı’da her ay yayınlanan dosya haberlerde ise kritik hastalıklar ve elektrikli araç sigortaları ele alınmış.

Detaylıca verilen şirket haberlerinin yanı sıra kısa haberlerle, sektördeki gelişmeler en ince ayrıntısIna kadar okuyucuya aktarılıyor.

SİGORTAMEDYA ÜCRETSİZ OLARAK E-DERGİ PLATFORMLARINDA!

Dr. Erhan Ayberk, Mustafa Nazlıer, Devrim Ersöz ve Fatih Kahya’nın köşe yazıları Hayatımız Sigortalı’nın okuyucularının dikkatinden kaçmıyor.

Sigorta Medya Yönetim Kurulu Başkanı Can Kantar ise köşesinde, Ekim ayındaki başdöndürücü gelişmeleri konu edinmiş.

ÜCRETSİZ OLARAK E-DERGİ PLATFORMLARINDA!

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

SON EKLENEN HABERLER