27 Ocak 2021, Çarşamba

‘Hedef 10 yıl içinde küresel bir servis ağı olmak’

Sektörde birçok ilke imza atan, piyasada yayınlanan ilk sigortacılık dergisi olan Hayatımız Sigortalı, Haziran sayısında da dopdolu içeriğiyle dikkat çekiyor. Derginin kapağında RS Servis Yönetim Kurulu Başkanı Ünal Ünaldı var. Türkiye’nin en büyük hasar onarım şirketi olan RS Servis bu yıl 10’uncu yaşını kutluyor.  Ünal Ünaldı, ‘Daha yaşımız genç yolun yarısındayız’ derken önümüzdeki 10 yıl içinde belirledikleri hedefleri Hayatımız Sigortalı’ya anlattı

Can Kantar: Satın alma gündemimizde yok

Hayatımız Sigortalı Dergisi Genel Yayın Yönetmeni Can Kantar’ın Haziran sayısındaki köşesinin başlığı, ‘Satın alma gündemimizde yok.’ Can Kantar yazısını, Haziran ayı  Sigortamedya’nın kuruluşunun 10’uncu yılına denk gelmesi nedeniyle bu konuya ayırdı. Kantar, bu süreçte yaşadıklarını esprili bir dille kaleme aldı.

Hayatımız Sigortalı’nın Haziran ayı haber konuları da birbirinden ilginç ve önemli. Bunlardan Sompo Japan Sigorta Genel Müdür Yardımcısı Özer Şimşek ile yapılan röportaj oldukça ilginç. ‘Geleceğin sigortalısına da talibiz’ başlığı ile verilen haberde Şimşek, gelecek yeni genç nesili kendilerine hedef olarak belirdiklerini söylerken,  şimdiden bu konuda yaptıkları çalışmalar hakkında bilgi verdi.

Dergide dikkat çeken diğer bir haber ise Groupama ile ilgili. Groupama Sigorta Genel Müdürü Philippe-Henri Burlisson, bu yılki ana stratejilerinin sürdürülebilir ve karlı büyüme olacağına dikkat çekti. Haberin başlığı ise şöyle: ‘2019 Groupama’nın dönüşüm yılı olacak.’

Kulislerde konuşulanlar…

Hayatımız Sigortalı’nın her ay okuyucular tarafından merakla beklenen Sektör Kulağı’ köşesi ise yine sektör kulisleriyle dopdolu. Sektörde olup bitenden haberdar olmak istiyorsanız okumadan geçmemenizi öneririz.

Hayatımız Sigortalı’nın diğer bir haber konusu ise Güneş Sigorta’yla ilgili. Güneş Sigorta’nın Genel Müdürü Atilla Benli, Alacak Sigortası ile ilgili konuştu. Benli’nin, KOBİ’lerin yanındayız mesajı verdiği haberimizin başlığı ise ‘KOBİ’lerin derdine derman: Alacak Sigortası’ şeklinde dikkat çekti.

CAN KANTAR: “Satınalma gündemimizde yok!”

Dikkat çeken haberlerinden birisi de Quick Sigorta ile ilgili olan haberimiz. ‘Yüzde 100 yerli olarak kuruldu, iki yılda yüzde 133 büyüdü’ başlığı ile dikkat çekilen haberde Quick Sigorta’nın iki yılda gerçekleştirdiği büyüme rakamlarına yer verildi.

Belki de bu ay en ilgiyle okuyacağınız sayfalarından birisi Dergimiz Genel Yayın Yönetmeni Can Kantar ile yapılan röportajımız olacak. Kantar, ilk defa kendi dergisine verdiği röportajda; ‘Sektörde fark yarattık, tüketiciyi oyuna dahil ettik’ diyor.

Hayatımız Sigortalı ‘sigorta’ bilincini artırıyor

Türkiye’de sigorta bilincinin artmasını kendisi için misyon edinen SigortaMedya Yayın Grubu’nunaylık olarak yayınladığı Hayatımız Sigortalı Dergisi, sigorta sektöründe önemli bir boşluğu dolduruyor.

Hayatımız Sigortalı, her ay zengin içeriği, sigorta sektörüne yönelik özel dosya haberleri, röportajları, analiz haberleri, güncel şirket haberleri ile dikkat çekerken, tüm bunların yanında turizmden, teknolojiye, otomotivden finansa ve sağlığa kadar değişik sektörlerden de haberleri bulmak mümkün. Öte yandan sektöründe tecrübeli yazarları ile dergi sektördeki tüm gelişmeleri okuyucularına detayları ile iletiyor.

 

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Reklam -

SON EKLENEN HABERLER