30 Haziran 2022, Perşembe
spot_img

Hürriyetçi Eğitim Sen üyeleri akademikkasko.com ile kapsamlı poliçeleri uygun primlerle alacak

akademikkasko.com ve Hürriyetçi Eğitim Sen, yeni bir işbirliğine gitti. Hürriyetçi Eğitim Sen Genel Başkanı Levent Kuruoğlu “Tüm üyelerimiz en kapsamlı poliçeleri Hürriyetçi Eğitim Sen’in gücüyle en uygun primlere satın alacaklar” dedi.

Hürriyetçi Eğitim Sen ve akademikkasko.com arasında işbirliği protokolü imzalandı. Hürriyetçi Eğitim Sen Genel Başkanı Levent Kuruoğlu, Genel Sekreter Ali İhsan Hasanpaşaoğlu, Genel Başkan Yardımcısı Gökhan Öztürk ve sendika hukuk müşaviri Av. Erdem Eynel ile akademikkasko.com CEO’su Cüneyt Demir’in katıldığı toplantısında atılan imzalar ile Hürriyetçi Eğitim Sen üyeleri akademikkasko.com aracılığı ile önemli kazanımlar elde etti. Hürriyetçi Eğitim Sen Genel Başkanı Levent Kuruoğlu “Türk sendikacılık tarihinin en yüksek limitli ferdi kaza poliçesi üyelerimiz için düzenlendi” dedi. Kuruoğlu, “16 yıldır ülkemizin eğitimcilere özel hizmet sunan ilk ve tek sigorta portalı olan akademikkasko.com ile yetki ve işbirliği anlaşması üyelerimiz için hayırlı olsun. Tüm üyelerimiz en kapsamlı poliçeleri Hürriyetçi Eğitim Sen‘in gücüyle en uygun primlere satın alacaklar. Ayrıca Türk sendikacılık tarihinin en yüksek limitli ferdi kaza poliçesi üyelerimiz için yürürlüğe girdi. Her üyemizin 200 bin TL limitle sigorta primleri sendikamızca karşılanmaktadır. Üyelerimize en yakın örneğinin 10 katı bir limitle Hürriyetçi Eğitim Sen üyesi olmanın ayrıcalığını müjdeliyorum. İşbirliğiniz sürekli olacaktır” dedi. 

Tüm üyeleri kapsıyor

Akademikkasko.com CEO’su Cüneyt Demir “Türkiye’nin önemli eğitim sendikalarından olan Hürriyetçi Eğitim Sen Genel Merkezi ile yapılan protokolün tüm üyeleri kapsadığını belirtti. Kısa zamanda tüm üyelere ulaşacağız. Sendika üyelerine en kaliteli hizmeti sunmak adına teknolojik alt yapımızı tamamladık. Hürriyetçi Eğitim Sen üyelerinin her birinin Türkiye’de düzenlenmiş en yüksek limitli sendika grup poliçene sahip olması nedeniyle sendika yönetimini üyelerine verdikleri önem nedeniyle tebrik ediyorum. Şimdi 81 ilde Hürriyetçi Eğitim Sen teşkilatları ile işbirliği halinde tanıtım faaliyetine başlayacağız” dedi.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

SON EKLENEN HABERLER