1 Temmuz 2022, Cuma
spot_img

IBS Sigorta ve Reasürans Brokerliği'nde iki yeni transfer

igdemErol1IBS Sigorta ve Reasürans Brokerliği A.Ş. (UIB Türkiye), bünyesine kattığı iki yeni direktörle sektördeki yerini sağlamlaştırıyor.

Yeni vizyonuyla faaliyetlerine devam eden IBS’nin Lokal İşler Direktörlüğü görevine Çiğdem Erol; Affinity Programlar Direktörlüğü’ne ise Gülsev Duran getirildi.

IBS Sigorta ve Reasürans Brokerliği A.Ş., Teknik ve Operasyonel Hizmetler Bölümü Lokal İşler Direktörlüğü pozisyonunda görev almaya başlayan Çiğdem Erol, 15 yıl boyunca sigorta sektöründe faaliyet gösteren şirketlerde Kurumsal Pazarlama ve Teknik Plasman ekiplerinde yer aldı. Son olarak, Marsh’da Plasman Müdürü olarak görev yapan Çiğdem Erol, 14 Temmuz 2014 tarihinden bu yana IBS’de Lokal İşler Direktörü olarak çalışmalarını sürdürüyor.

Gulsev Duran2

Affinity Programlar Direktörü olarak IBS ailesine katılan Gülsev Duran ise 22 Temmuz 2014’te IBS bünyesindeki yeni görevine başladı. 2000-2008 yılları arasında Turkcell Satış ve Pazarlama Bölümü’nde çalışan Gülsev Duran, ardından Ace European Group’ta Direct Marketing Manager görevini üstlendi.

IBS Sigorta ve Reasürans Brokerliği A.Ş. bünyesine katılan iki takım arkadaşı için duyduğu memnnuniyeti ifade eden IBS Genel Müdürü Murat Çiftçi, “Şirketimiz bünyesinde yeni bir iş alanı olarak kurulan Affinity Programları Pazarlama ve İş Geliştirme Birimi’nin yeni arkadaşlarımız sayesinde büyüme stratejilerimize paralel olarak yeni iş fırsatları doğuracağına inanıyorum.” dedi.

1 Yorum

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

SON EKLENEN HABERLER