16 Ekim 2021, Cumartesi
spot_img

İETT, 235.650 yolcu için ferdi kaza sigortası yaptıracak

İETT, otobüs, metrobüs, nostaljik tramvay, tünel ve adalarda hizmet veren 2 bin 946 adet araçta seyahat eden 235 bin  650 yolcu ve araç sürücüsü için ferdi kaza sigortası alımı ihalesi açtı.

SİGORTAMEDYA / SİBEL CİNGİ

İstanbul Elektrik Tramvay ve Tünel (İETT) İşletmeleri Genel Müdürlüğü, toplu taşımada yolcuları ve araç sürücülerini güvence altına almak için harekete geçti. İETT, otobüs, metrobüs, nostaljik tramvay, tünel ve adalarda hizmet veren 2 bin 946 adet araçta seyahat eden 235 bin 650 yolcu ve araç sürücüsü için ferdi kaza sigortası alımı ihalesi açtı. İhale ile ilgili detaylar EKAP’ta yayınlandı. Alınacak olan ferdi kaza sigortası 1 Ocak 2020 ile 31 Aralık 2022 tarihlerini kapsayacak.

İHALE 13 EKİM’DE

İhale 13 Ekim’de İETT İşletmeleri Genel Müdürlüğü Satınalma Dairesi Başkanlığı binasında yapılacak. İhaleye sigorta şirketi olarak katılacak olanların, Kaza Ruhsatnamesini teklifi ile birlikte sunmaları isteniyor. İhaleye sigorta acentesi olarak katılacak olanlardan ise Kaza Ruhsatnamesine ilave olarak Acente Yetki Belgesi, Acentelik Sözleşmesi ve Vekaletname ile ilk ilan tarihinden sonra sigorta şirketinden istekli adına alınan yetkilendirilme yazısını teklifleri ile birlikte sunmaları talep ediliyor.

İhale konusu işin tamamı veya bir kısmının alt yüklenicilere yaptırılamayacağı vurgulanan ihaleye sadece yerli istekliler katılabilecek. Konsorsiyum olarak ihaleye teklif verilemeyecek.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

SON EKLENEN HABERLER