30 Haziran 2022, Perşembe
spot_img

ING Emeklilik Türkiye, 11. yılını görkemli bir geceyle kutladı

INGE 11YilYemegi (1)ING Emeklilik, 11. yılını tüm çalışan ve yöneticilerin katılımıyla gerçekleşen özel bir akşam yemeğinde kutladı.

ING Emeklilik Ailesi, şirketin 11. kuruluş yıldönümünü Sahne İstanbul’da düzenlenen bir akşam yemeğiyle kutladı. Her kademeden toplam 320 kişinin katılımıyla gerçekleşen gecede, ING Emeklilik Genel Müdürü Jetse de Vries, çalışanlara hitaben yaptığı konuşmada, “2013 yılı hepimiz için yoğun bir yıl oldu. Ekip olarak verimli bir yıl geçirdik. Tüm sene çok çalıştınız ve bunun için hepinize çok teşekkür ederim. Bu akşam, tüm çalışma arkadaşlarımla birlikte olmaktan büyük mutluluk duyuyorum. 2014 yılında da başarılarımıza yenilerini ekleyerek büyümemizi sürdüreceğimize inanıyorum” dedi.

Konuşmaların ardından sahneye gelen ING Emeklilik yöneticileri, şirkette 10. yıllarını dolduran çalışanlara plaketlerini takdim etti.

INGE 11YilYemegi

Yapılan çekiliş sonucunda çalışanlara çeşitli hediyeler dağıtıldı.

Ardından sahne alan ünlü müzisyen Bora Öztoprak, söylediği şarkılarla çalışanlara keyifli saatler yaşattı. ING Emeklilik çalışanları, gecenin ilerleyen saatlerine kadar Atilla Şimşek’in orkestrası ve DJ eşliğinde dans ederek 11. yıllarını coşkuyla kutladı. Tüm gece boyunca mekan girişine konulan fotoğraf stüdyosunda aksesuarlı fotoğraf çekimleri yapılırken, konuklara gecenin sonunda 2013 Almanak kitapçığı hediye edildi.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

SON EKLENEN HABERLER