Insurtech HUB, 15 Ocak’ta sektörle buluşacak

0
8

Sigorta sektöründe oyunun kurallarını değiştirecek teknolojilerin önünü açmak için kurulan Insurtech HUB, 15 Ocak’ta yapacağı ilk toplantıda sektör ile bir araya geliyor.

insurtech hub
www.insurtech.org

Sigorta sektöründe Insurtech girişimlerini desteklemek için global ekosistem olarak kurulan Insurtech HUB, 15 Ocak’ta yapacağı ilk toplantıda sektör ile buluşmaya hazırlanıyor.

15 Ocak’ta Yıldız Teknopark’ta yapacağı açılış toplantısı ile sigorta sektörünün öncü isimlerini bir araya getirecek olan toplantıda Insurtech HUB’ın hedefleri, faaliyetleri, Insurtech Kuluçka merkezi, Insurtech Start-up Programı ve Global Insurtech Zirvesi’nin detayları da masaya yatırılacak.

Öte yandan Insurtech HUB, başlatmış olduğu Start-Up Programı’yla yurt içi ve yurt dışından yapılan “Kuluçka” ve “Hızlandırma” programı başvurularını da almaya başladı.

Programa dahil olan Insurtech start-up’larının bir kısmının da bu lansmanda sektör ile tanıştırılması planlanıyor. Ayrıca, 3-4 Nisan tarihlerinde İstanbul’da düzenlenmesi planlanan; yaklaşık 300 yerli ve yabancı katılımcının davetli olduğu, sigorta sektörünün geleceğine ışık tutacak konu ve konuşmacıların yer alacağı Global Insurtech Zirvesi için de hazırlıklar devam ediyor.

Insurtech HUB’ın ilk startup programı başlıyor

 

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz