InsurTech Hub’a yeni genel müdür: Emre Kutlu

0
45

InsurTech Hub’ın genel müdürlük görevine getirilen Emre Kutlu, “InsurTech Hub olarak kendimizi hiç bir zaman Türkiye ile sınırlamadık” diyor.

InsurTech Hub’dan yapılan açıklamada genel müdürlük görevine Emre Kutlu’nun getirildiği belirtildi. Açıklamada, “Genel Müdür pozisyonunda InsurTech Hub ailesine katılan Emre Kutlu, önümüzdeki süreçte sigorta sektöründeki inovatif InsurTech girişimlerini arttırmak; sektörün dijital dönüşüm sürecine katkı sağlamak ve InsurTech Hub’ı ekosistemde daha güçlü hedeflere ulaştırmak amacıyla birbirinden inovatif ve güçlü projeler eşliğinde InsurTech Hub’ı yönetecek” denildi.

Sigortacılık sektörünün teknoloji, inovasyon ve startuplarla buluşma noktası olarak Insurtech Hub‘ın önemini her geçen gün arttırdığını söyleyen Kutlu da şu ifadeleri kullandı: “InsurTech Hub web sitesinden ve misyonundan de anlaşılacağı üzere kendimizi hiç bir zaman Türkiye ile sınırlamadık. ”

Bu sene özellikle InsurTech TV, InsurTech Academy, InsurTech Invest fonu gibi yeni dinamiklerin Hub’a kazandırılması ve geliştirilmesi konusunda somut adımlar atılacağını belirten Kutlu; sigorta sektörü için en iyisini yapmaya hazır olduğunu da sözlerine ekledi.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz