29 Mayıs 2022, Pazar
spot_img

İTO Sigortacılık Komitesi’nin çalışmaları YouTube kanalımızda

Sigorta acente dernek yöneticileri ile buluşup sektörün acente tarafının çalışmalarını, hedeflerini, projelerini ve sıkıntılarını Sigorta Ekranı’ndan yansıtmaya çalışıyoruz.

Sigorta acente dernek yöneticileri ile buluşup sektörün acente tarafının çalışmalarını, hedeflerini, projelerini ve sıkıntılarını Sigorta Ekranı‘ndan yansıtmaya çalışıyoruz. Bu bölümdeki konuğumuz İTO Sigortacılık Meslek Komitesi Başkanı Hüseyin DURU olacak.

Sektördeki son gelişmeler: Enflasyon klozlu ve dövize endeksli poliçeler, primlere yüzde 20 artış yapma yetkisi, İptal poliçelerde 32 TL komisyon, asgari ücret artışı, dövizdeki hareketlilik…

  • Sigortacılık nereye gidiyor?
  • Derneklerin sektöre katkıları neler?
  • Komite’nin çalışmaları neler?
  • Gelecekte acentelerin pozisyonu ne olacak?
  • Üniversite gençliğini neler bekliyor?
  • Sigortacılık okuyanlar iş bulabilecekler mi?

Sigorta Ekranı’nda ilgi çeken program serimizin son programı ‘Acente Sohbetleri’ Acente Sohbetleri: https://youtube.com/playlist?list=PLq…

Bu programımızda sigorta acente dernek yöneticileri ile buluşup sektörün acente tarafının çalışmalarını, hedeflerini, projelerini ve sıkıntılarını Sigorta Ekranı’ndan yansıtmaya çalışıyoruz.

YouTube’da yayın yapan ve abone sayısı ile her geçen gün kitlesi genişleyen Sigorta Ekranı’na abone olarak, aynı zamanda duyurulardan da anında haberdar olabilir ve akışı takip edebilirsiniz.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

SON EKLENEN HABERLER