23 Ocak 2022, Pazar
spot_img

KOSAD’da Bülent Yılmaz güven tazeledi

Kocaeli Sigorta Acenteleri Derneği’nin (KOSAD) olağan genel kurulunda mevcut Başkan Bülent Yılmaz ve yönetimi güven tazeledi.

TEK LİSTE

1992 yılından buyana ilimizde faaliyet gösteren (KOSAD) Kocaeli Sigorta Acenteleri Derneği’nin Olağan Genel Kurulu geçtiğimiz perşembe günü Kocaeli Ticaret Odası konferans salonunda gerçekleştirildi. Yapılan kongrede mevcut Başkan Bülent Yılmaz ve yönetimi güven tazeledi. 301 üyesi bulunan derneğin Kongre Divan Başkanlığını Yasin Akyol, kâtip üyelikleri Metin Özkan ile Yusuf Kavalcı yaptı. Çoğunluğa bakılmaksızın gerçekleşen kongre tek liste olarak gerçekleşti. 

Pandemi tedbirleri nedeniyle gecikmeli olarak yapılan kongrede mevcut Başkan Bülent Yılmaz ikinci dönemi için yeniden başkan seçildi. Yılmaz, genel kurulda yaptığı konuşmada sigortacılığın öneminden bahsederek, yeni yönetim kurulunu Kocaeli’nin tüm ilçelerini kapsayacak şekilde oluşturduklarını, ilçe ilçe birliktelik sağlayarak, sigorta acentelerinin sorunlarını dile getirmek için gerekenin yapılacağını belirterek katılımcılara teşekkür etti

YÖNETİM

Bülent Yılmaz başkanlığındaki yönetime, Esma Bektaş( İzmit), A.Kadir Tiryaki( İzmit), Tamer Akgül( Gölcük), Cüneyt Nalbant( Gebze), Sare Biberoğlu Yılgın(İzmit), Zeynep Ümit Tören(Karamürsel), Yüksel Özkan(Kandıra) ve Berat Emekçi( Körfez) seçildi.

Kaynak: enkocaeli

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

SON EKLENEN HABERLER