Kurumsal Üye Şirketler

Künye

İmtiyaz Sahibi : Sigorta Medya Yayıncılık A.Ş.

Genel Yayın Yönetmeni > K. Can KANTAR
can@sigortamedia.com

Yazı işleri Müdürü > Filiz KANTAR
filiz@sigortamedia.com

Sorumlu Yazı İşleri Müdürü > Mustafa YEŞİLYURT
mustafa@sigortamedia.com

Haber Müdürü > Alp SÜER
alp@sigortamedia.com

Editör > Nihal ORGAN
nihal@sigortamedia.com

Muhabir > Edip Ozan ÜÇOK
edip@sigortamedia.com

İnternet Yayınları > Cihan MUTLU
cihan@sigortamedia.com

Hukuk >
Arıtürk & Partners Hukuk Ofisi
Ekol Hukuk

Mersis No:
0770039743300014

adres-icon      ADRES: Soğanlık Orta Mah. Genç Osman Cad No: 33-1  Kartal – İstanbul

telefon-icon    TELEFON: 0216 326 83 20

fax-icon    FAX: 0216 326 83 21

mail-icon    MAİL: info@sigortamedia.com

mail-icon    İLAN: reklam@sigortamedia.com

mail-icon    HABER: haber@sigortamedia.com

SIGORTAMEDYA Yayıncılık A.Ş. - Copyright © 2015 Sigortamedya Yayın Grubu. | Powered by
İnternet portalımızda yer alan tüm haber metini, resim ve benzeri içeriğin hakları Sigortamedya Yayıncılık A.Ş.'ye aittir. Hiçbir şekilde basılı ya da elektronik bir ortamda, kaynak gösterilse bile izin alınmadan kullanılamaz.