Künye

İmtiyaz Sahibi : Sigorta Medya Yayıncılık A.Ş.

Genel Yayın Yönetmeni > K. Can KANTAR
can@sigortamedia.com

Sorumlu Yazı İşleri Müdürü > Mustafa YEŞİLYURT
mustafa@sigortamedia.com

Haber Müdürü > Alp SÜER
alp@sigortamedia.com

İnternet Yayınları > Cihan MUTLU
cihan@sigortamedia.com

Reklam & İlan > Cem KANTAR
cem@sigortamedia.com

Hukuk >
Arıtürk & Partners Hukuk Ofisi
Ekol Hukuk

Mersis No:
0770039743300014

adres-icon      ADRES: Soğanlık Orta Mah. Genç Osman Cad No: 33-1  Kartal – İstanbul

telefon-icon    TELEFON: 0216 326 83 20

fax-icon    FAX: 0216 326 83 21

mail-icon    MAİL: info@sigortamedia.com

mail-icon    İLAN: cem@sigortamedia.com

mail-icon    HABER: haber@sigortamedia.com