Lumnion’un yurtdışı planları Hayatımız Sigortalı’da

0
116

Covid-19 pandemisinin hayatımızı etkilemeye devam ettiği ve 17 günlük tam kapanmanın yaşandığı şu günlerde; Hayatımız Sigortalı Dergisi’nin bir sayısını siz değerli okuyucularımıza ulaştırmanın mutluluğunu yaşıyoruz.

‘Sigorta’ya olan ihtiyaç, yaşadığımız zorlu günlerde adeta, ‘hava’ ya da ‘su’ya olan ihtiyaç gibi… Biz de toplumda sigorta bilincinin artmasına bir nebze katkıda bulunuyorsak ne mutlu. Dergimiz bu ay da zengin bir içerikle karşınızda. Bu ay kapak konuğumuz olarak, bankacılık ve sigorta sektörünün yakından tanıdığı bir isim; Lumnion CEO’su Cenk Tabakoğlu. Geçen günlerde yurtdışına açılan Lumnion ile ilgili olarak; şirketin yurtdışı planlarını anlatan Tabakoğlu ile röportajımızı keyifle okuyacağınızı umuyoruz.

Gizli kahraman ‘İK’lar

Sigortamedya Genel Yayın Yönetmeni Can Kantar, editör yazısında sigorta sektörünün geleceğini anlatırken; Veli Karadeniz imzalı haber yazısından da; pandemi döneminde sigorta şirketlerinde gizli kahramanların ‘İnsan Kaynakları’ (İK) olduğunu öğrendik. Pandemi döneminde hemen hemen her branşta büyüyen sigorta sektörünün; ‘trafik’te neden ‘yaya’ kaldığını merak edenler için ilginç bir haber yazısı yanında; bu yıl 30’uncu yaşını kutlayan Sigorta Brokerleri Derneği’nin (SBD) Başkanı Selcen Gür’ün ‘Birlik’ mesajını veren röportajı ile; Groupama Sigorta ve Groupama Hayat Genel Müdürü Philippe-Henri Burlisson ile; yaptığımız röportajı da keyifle okuyacağınıza inanıyoruz.

Hayatımız Sigortalı olarak bizden bu aylık bu kadar.

Ramazan Bayramınızı da ekip olarak en içten dileklerimizle kutlar, sağlıklı günler dileriz.

——————————

Sektörde ilklere imza atan, piyasada yayınlanan ilk ve tek sigortacılık dergisi Hayatımız Sigortalı ve Şemsiye dergilerinde yer alan özel röportajlar; haber dosyaları, toplantılar, kulislerin hepsine Sigorta Medya Dergilik üzerinde de ulaşım sağlanabiliyor.

Kısacası dergilerin her ay ilgiliyle beklenen yeni sayıları; TurkcellDergilikve Türk Telekom e-dergi uygulamalarının yanı sıra; SigortaMedya Dergilik üzerinden de dijital olarak takip ediliyor.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz