22 Eylül 2021, Çarşamba
spot_img

Magdeburger Sigorta’dan cep telefonlarına ‘konforlu’ güvence

Magdeburger Sigorta, ‘Cep T’ Sigortası ile sigortalıların hayatını kolaylaştırıyor. Magdeburger Sigorta Satış ve Pazarlama ve İK’dan Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Kamil Demirel, Cep T ile sigortalılara ‘konforlu hasar süreç yönetimi’ ile avantaj sağladıklarını söylüyor.

SİGORTAMEDYA-ÖZEL

Günümüzün dijitalleşen dünyasında, hayatımızın vazgeçilmez parçası olan cep telefonlarımızı, sigorta ile korumak büyük önem taşıyor. Türkiye’de hayat dışı sektörün köklü şirketlerinden Magdeburger Sigorta da yeni ürünlerinden ‘Cep T’ Sigortası ile tüketicilerin cep telefonlarını güvence altına alıyor. Biz de geçen ay, Magdeburger Sigorta’da yakın zamanda Satış ve Pazarlama ve İK’dan Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı olarak göreve başlayan Kamil Demirel ile bir röportaj yaptık. Cep T Sigortası ve Magdeburger Sigorta’nın yeni ürünleri hakkında sorularımızı yanıtlayan Demirel, Cep T ile sigortalılara özellikle ‘konforlu hasar süreç yönetimi’ ile avantaj sağladıklarını söylüyor.

Cep T’nin 2 teminatı var

Teknolojinin, hayatımızın merkezinde olduğunu, bu durumun sektörü teknoloji risklerine karşı aksiyon almaya ittiğini ifade eden Demirel, “Cep T Sigortası gibi hayat kolaylaştırıcı ürünler sigortalılarımız tarafından heyecanla karşılanıyor” diyor. Demirel’in verdiği bilgilere göre, Magdeburger Cep T Sigortası’nın 2 teminatı var; ‘Ekran Kırılması Teminatı’ ve daha geniş kapsamlı bir paket olan, ‘Geniş Teminat’. Ekran kırılması, sadece ekran kırılmalarına karşın sigortalıya güvence sağlarken, geniş teminatta ise Cep T ile cep telefonları; ekran kırılması yanında hırsızlık, sıvı teması, yüksek voltaj ve hatalı aksesuar kullanımına karşı güvence altına alıyor. Cep T Sigortası’nda ‘hasar süreç yönetimine de dikkat çeken Demirel, “Son derece konforlu bir şekilde Çağrı Merkezi’ni arayan sigortalılarımız, aldıkları kargo kodu ile hasarlı cep telefonlarını bize iletiyorlar. Tamirat sürecin sonrasında yine aynı şekilde cep telefonları, tamir edilmiş halde kargo yoluyla sigortalılarımıza ulaştırılıyor” diye konuşuyor.

Patili dostlarımıza

‘Can Dostum’  Magdeburger Sigorta Satış ve Pazarlamadan Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Kamil Demirel,   sundukları yeni ürünler hakkında da şu bilgileri veriyor: “’Sınırsız’ teminat seçenekli Tamamlayıcı Sağlık Sigortası, kaskoda ‘değer kaybı’ teminatı, araçları dolu hasarından korumaya yönelik Dopdolu Sigortası, evcil hayvanlar için yüksek teminatlı Can Dostum Sigortası, gövde ve zorunlu sorumluluğun üstünde yüksek limitleri olan Ticari Drone Sigortası veya konut sigorta paketimize eklediğimiz bisiklet çalınması teminatı gibi pek çok fark yaratan ürünler sunuyoruz. Patili dostlarımızın acil sağlık ihtiyaçlarını güvence altına aldığımız Can Dostum Sigortası kapsamında Hayvan Hakları Federasyonu’nun (HAYTAP) yeni arkadaşı ve destekçisi olarak Bursa’da bulunan Emekli Hayvanlar Çiftliği’ne Can Dostum Mobil Evi hediye ettik. Ayrıca, Galatasaray Futbol takımı ve Kadın Basketbol takımı forma sponsorluklarımız kapsamında taraftara özel Galatasaray Asistanslı Ferdi Kaza Sigortası ve Aslan Kasko olmak üzere 2 ürünümüz var.”

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

SON EKLENEN HABERLER