İlgili Yazılar

3 Yorumlar

 1. 1

  MESUT CEMİL BOYNER

  YAZI HARİKA,AMA ALİ İHSAN KARDEŞİMİZ ÇOK ÖNEMLİ BİR KONUYU PAS GEÇMİŞLER, HAZİNEYE AÇTIĞIM VE SİĞORTA İŞVERENLERİ SENDİKASI KURUCU BAŞKANI OLARAK AÇTIĞIM DAVALAR BİR BİR SONUÇLANIYOR….BUNLARDAN HİÇ BAHSETMEMİŞLER….PARÇA TEDARİK REZALETİ, ÇIKMA,SÖKME VE MERDİVEN ALTI PARÇA TEDARİK REZALETİ, MİNİ ONARIM FİRMALARININ YAŞATTIĞI PLASTİK ONARIM REZALETLERİ(BORÇLAR KANUNUN MADDE 49 U İHLAL) ONARIMI MÜMKÜN OLMAYAN MEKANİK YÜRÜR AKSAM VE KOMPENENTLERİN ISIL İŞLEM İLE ONARIM REZALETLERİ,..BOYA MALZEME VE İŞÇİLİK REZALETLERİ, DANIŞTAYIN YÜRÜTMLELERİNİ DURDUĞU MADDELİRN DIŞINDA HALEN 6 ANA DAVA DEVAM ETMEKTE……YİNE DE YAZIN İÇİN TEŞEKKÜRLER….

  Yanıt
 2. 2

  selehaddin

  Özel servisler yaptıkları işin sorumluluğunu almıyorlar servisten aracımızı çıkardığınızda değişen parçada arıza verdiğinde özel servis parçanın garantisi yok şikayetin varsa parçayı aldığı adresi hedef gösteriyor müşteriyi parçayı imal eden firma ile muhatap ediyor

  Yanıt
 3. 3

  YÜCEL

  EN BASİTİNDEN BİR CAM DEĞİŞTİRECEĞİNİZDE DİYELİM Kİ YAĞMUR SENSÖRÜNÜ VEYA CAM ÇITALARINI KIRDIĞINDA ÖZEL SERVİSLER BUNU KARŞILAYACAKLARMI.İŞİN GARANTİSİNİ NASIL VERECEKLER BUNUN GARANTİSİNİ VERİYORLARMI. BİLMİYORUM BELKİ DE YETKİLİ SERVİS TE VERMİYOR OLABİLİR SADECE MERAK ETTİM BİR BİLEN VARSA AYDINLATIRSA SEVİNİRİM.

  Yanıt

Bir Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

SIGORTAMEDYA Yayıncılık A.Ş. - Copyright © 2015 Sigortamedya Yayın Grubu. | Powered by
İnternet portalımızda yer alan tüm haber metini, resim ve benzeri içeriğin hakları Sigortamedya Yayıncılık A.Ş.'ye aittir. Hiçbir şekilde basılı ya da elektronik bir ortamda, kaynak gösterilse bile izin alınmadan kullanılamaz.