23 Ocak 2022, Pazar
spot_img

PERYÖN İnsana Değer Ödülü’nün kazananı MAPFRE Sigorta

MAPFRE Sigorta, PERYÖN İnsana Değer Ödülleri’nde Çeşitlilik ve Kapsayıcılık Yönetimi kategorisinde ödül almaya hak kazandı.

Türkiye İnsan Yönetimi Derneği tarafından insan kaynakları alanındaki yenilikçi, yaratıcı ve başarılı uygulamaları tanıtmak ve örnek teşkil eden çalışmaları sektöre kazandırmak üzere 13’üncü kez düzenlenen PERYÖN İnsana Değer Ödülleri sahiplerini buldu. MAPFRE Sigorta, fırsat ve cinsiyet eşitliğine yönelik uygulamaları ile Çeşitlilik ve Kapsayıcılık Yönetimi kategorisinde PERYÖN İnsana Değer Ödülü’ne layık görüldü.

MAPFRE Sigorta İnsan ve Organizasyon Direktörü Elif Özgür, fırsat ve cinsiyet eşitliğinin kurum kültürlerinin en önemli parçası olduğunu belirterek “İnsan ve toplum odaklı bir şirket olan MAPFRE Sigorta’nın tüm İK uygulamalarının özünde çalışanları ve toplum için fark yaratabilme gayesi yatıyor. Yürüttüğümüz tüm fırsat eşitliği çalışmalarımız ve programlarımız sayesinde PERYÖN İnsana Değer Ödülü’ne layık görülmekten mutluluk duyuyoruz.” dedi.

Ödülün 25 Kasım Kadına Yönelik Şiddete Karşı Uluslararası Mücadele Günü’nde verilmesinin kendileri ayrı bir anlam taşıdığını ifade eden Özgür, “Kadınların kendini her alanda güvende hissettiği, şiddetin hiçbir türüne maruz kalmadığı, toplumsal cinsiyet eşitliğinin olduğu bir dünya hepimizin hayali. Bu hayali gerçekleştirmek için şiddete karşı uluslararası mücadelede biz de sonuna kadar varız. Sektörümüzde de fırsat ve cinsiyet eşitliği odaklı yaklaşımların ve uygulamaların artmasına öncülük etmekten mutluluk duyuyoruz.” şeklinde konuştu.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

SON EKLENEN HABERLER