23 Ocak 2022, Pazar
spot_img

Marka Yönetimi Lideri ödülü Seda Güler’in oldu

4.Kadın Girişimcileri Destekleme Zirvesi’nde Doğa Sigorta Kurumsal İletişim Müdürü Seda Güler, Marka Yönetimi Lideri Ödülü’ne layık görüldü.

Yeni Arayışlar Girişimi Platformu Derneği, Kadın Girişimcileri Destekleme Zirvesi ve Ödül Töreni’ni “Birlikte Daha İyi Bir Gelecek” teması ile gerçekleştirdi. Bu yıl dördüncüsü düzenlenen törende iş dünyası temsilcileri, sivil toplum liderleri, sanatçılar ve akademisyenlerin yer aldığı farklı kategorilerdeki başarılı kadın girişimcilere ödüller verildi.

Doğa Sigorta Kurumsal İletişim Müdürü Seda Güler, yenilikçi ve özgün iletişim dili ile Doğa Sigorta’nın kurum itibarı ve marka imajına değer katan çalışmalarıyla “Marka Yönetimi Lideri Ödülü” almaya hak kazandı.

Ödülünü Rota Yayıncılık Yönetim Kurulu Başkanı ve Marketing Türkiye Genel Yayın Yönetmeni Günseli Özen’den alan Güler, ödülü engellenen, ezilen, katledilen kadınlara armağan ettiğini ve özellikle kadın girişimcileri destekleyen bir platformda ödül almaktan gurur duyduğunu dile getirdi.

Güler, projelerini her zaman destekleyen Doğa Sigorta Yönetim Kurulu Başkanı Nihat Kırmızı, Genel Müdür Coşkun Gölpınar ve tüm Doğa Sigorta yönetici ve çalışanları ile kurumsal iletişim ekibi ve iş ortağı ajanslarına teşekkür ederek Doğa Sigorta markasının yeni dönemde de heyecan verici projelerinin olacağını aktardı.

Her zaman kadın girişimcilerin destekçisiyiz

‘İhracatta Performans Ödülü’ne layık görülen Orka Holding Yönetim Kurulu Üyesi Kübra Orakçıoğlu Kazan’a ödülünü takdim eden Doğa Sigorta CEO’su Nihat Kırmızı, kadın girişimci ve çalışanları her zaman desteklemeyi prensip edindiklerini ifade etti.

Kırmızı, Doğa Sigorta’nın istihdam ve kariyer fırsatlarında kadın-erkek eşitliğini gözeten kurum kültürü ve çalışma ortamı ile fırsat ve cinsiyet eşitliği temelinde önemli adımlar attığını belirterek “Doğa Sigorta olarak alanında uzman 17 kadın yöneticisi ve %52 kadın çalışan oranı ile kurumdaki kadın etkisinin gücüne ve kadınların iş hayatında aktif pozisyonda yer alması gerekliliğine inanan bir markayız” şeklinde konuştu.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

SON EKLENEN HABERLER