1 Temmuz 2022, Cuma
spot_img

MetLife Acenteler Toplantısı Sarıgerme'de yapıldı

deniz yurtseven odulMetLife Emeklilik ve Hayat, Acenteler Toplantısını, Sarıgerme’de gerçekleştirdi.

Başarılı acentelerin katılımıyla gerçekleştirilen toplantıda Ferdi Kaza, Bireysel Emeklilik Sistemi (BES) ve Hayat Sigortası branşlarında 2013 yılında en yüksek prim üretimi gerçekleştiren 5 acente ödüllendirildi.

Türkiye’nin genç ve başarılı emeklilik şirketi MetLife Emeklilik ve Hayat A.Ş.’nin, her yıl düzenlediği Acenteler Toplantısı, Hilton Dalaman Sarıgerme Oteli’nde yapıldı. 2014 yılında en iyi ilk yarıyıl performansını gösteren acentelerin katıldığı organizasyonda, MetLife’ın bu yıl içerisinde elde etmiş olduğu başarılı sonuçlar ve acentelerin performansı değerlendirildi.

Dört gün süren organizasyonun son gecesinde 2013 yılında en yüksek başarıyı sağlayan acentelere ödülleri takdim edildi. 5 acente, Ferdi Kaza, BES ve Hayat Sigortası branşlarında ürettikleri prim performanslarıyla ödüle layık görüldü. Bunun yanı sıra prim üretim seviyelerine göre özel statüde yer alan 13 acente de bu kapsamda onurlandırıldı.

Yurtseven: “Güçlü Acente Yapımızı Sürdüreceğiz”

Ödül gecesinde 2014’ün ilk yarı yıl performansı ve sektöre yönelik değerlendirmelerde bulunan MetLife Emeklilik ve Hayat A.Ş. Genel Müdürü Deniz Yurtseven, şirketin sahip olduğu tecrübeli ve güçlü acente yapısının sürdürüleceğinin altını çizdi.

Yurtseven, “MetLife, sahip olduğu tecrübeli ve güçlü acente yapısıyla Türkiye sigorta sektöründe farklı bir konumda bulunuyor. Sahip olduğumuz bu önemli değer sayesinde önümüzdeki dönemde de şimdiye kadar göstermiş olduğumuz performans ve başarıyı artırarak devam ettireceğimize olan inancımız tam. MetLife, Türkiye’de faaliyetlerine başladığı 4 yıl içerisinde hem Ferdi Kaza hem de BES tarafında önemli bir büyüme potansiyeli yakaladı. Tüm ekip olarak göstermiş olduğumuz azim ve çalışma gayreti ile bu potansiyeli önümüzdeki dönemde de katlayarak devam ettireceğimizi öngörüyoruz.” dedi.

Ödül gecesinde, 2013 yılı performansıyla Cape Town ve Girit gezilerine katılmaya hak kazanan 15 acente de ödül gecesinde ayrıca onurlandırıldı.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

SON EKLENEN HABERLER