16 Ekim 2021, Cumartesi
spot_img

MetLife Benimle ile ‘Hediye Yağmuru’

MetLife, müşteri sadakat programı kapsamında yeni bir hediye kampanyası başlattı. MetLife Benimle Hediye Yağmuru kampanyası kapsamında 50 kişi 1.000 TL değerinde Trendyol hediye çeki ve 300 kişi de 300 TL değerinde A101 marketlerinde geçerli hediye çeki kazanacak.

MetLife,  ‘Hediye Yağmuru’ kampanyası başlattı. MetLife Benimle Hediye Yağmuru kampanyası kapsamında 50 kişi 1.000 TL değerinde Trendyol hediye çeki ve 300 kişi de 300 TL değerinde A101 marketlerinde geçerli hediye çeki kazanacak.

MetLife Emeklilik ve Hayat Genel Müdürü Deniz Yurtseven, “Global olarak tüm iş süreçlerimizde benimsediğimiz müşteri odaklılık anlayışının en güzel sonuçlarından biri olan MetLife Benimle ile zorlu geçen pandemi döneminde müşterilerimizin hayatlarına güzel bir renk katmış olmaktan mutluyuz.

Müşterilerimizden aldığımız son derece pozitif geribildirimler sonucunda ilkini geçtiğimiz sene düzenlediğimiz hediye yağmuru kampanyamızın ikincisini bugün itibarıyla başlatıyoruz” dedi.

Kampanya da ödül kazandı

2020’nin ilk çeyreğinde hayata geçen MetLife Benimle, bugüne kadar birçok MetLife müşterisine çeşitli avantajlar sağladı. Geçtiğimiz yıl düzenlenen ilk hediye yağmuru kampanyasıyla geniş kitlelere ulaşan program, Uluslararası Stevie Ödülleri’nde Pazarlama dalında “Yılın Yeni Ürün veya Hizmet Tanıtımı” kategorisinde Altın Stevie kazandı.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

SON EKLENEN HABERLER