4 Temmuz 2022, Pazartesi
spot_img

MetLife'tan Nissan Qashqai kazanma fırsatı

Bireysel emeklilik sektöründe farklı kampanyalarla müşterilerine hizmet veren MetLife, yeni kampanyası ile 1 Kasım – 30 Ocak tarihleri arasında bireysel emeklilik sözleşmesine her 200 TL ve üzeri katkı payı yatıran tüm müşterilerine, 1 Nissan Qashqai, 10 iPhone 5s ve 15 iPad Retina Wi-Fi’den birini kazanma fırsatı sunuyor.

MetLife_kampanya_gorseliTürkiye’de faaliyetlerine başladığı dört yıl içerisinde sektördeki Ferdi Kaza ve Hayat sigortaları sektöründeki başarısına ek olarak Bireysel Emeklilik alanında da önemli bir büyüme potansiyeli yakalayan MetLife Emeklilik ve Hayat A.Ş., aralarında 1 Nissan Qashqai’nin de yer aldığı çeşitli hediyelerin verildiği yeni çekiliş kampanyası ile Bireysel Emeklilik Sistemi’ne yeni katılımı ve emeklilik günleri için düzenli birikim yapmayı teşvik ediyor.

Konuya ilişkin değerlendirmelerde bulunan MetLife Genel Müdürü Deniz Yurtseven şunları söyledi: “Emeklilik günlerimizde ikinci bir gelir kaynağı olarak hayatımızı oldukça kolaylaştıracak bireysel emeklilik sisteminde özellikle % 25 ek devlet katkısı ile beraber katılımcı sayısı ve fon büyüklüğünde ciddi bir büyüme gerçekleşti. MetLife olarak bu ilginin artarak devam etmesi ve müşterilerimizin söz konusu avantajlardan daha fazla yararlanabilmesi için yeni kampanyamızı hayata geçirdik. Başlattığımız yeni kampanyamız ile 1 Kasım – 30 Ocak tarihleri arasında hem yeni, hem mevcut tüm bireysel emeklilik müşterilerimiz sözleşmelerine tek seferde yatırdıkları her 200 TL ve üzeri katkı payı, ek katkı payı veya başlangıç katkı payı ile, 1 Nissan Qashqai, 10 iPhone 5s ve 15 iPad Retina Wi-Fi’den birine sahip olmak için çekilişe katılma hakkı kazanacaklar. Kampanyamız BES satışı yaptığımız tüm bankalar ve MetLife acenteleri olmak üzere tüm dağıtım kanallarımızda geçerli olacak. MetLife müşterisi olsun veya olmasın herkesi bu avantajlı kampanyadan yararlanmaya davet ediyorum.”

 

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

SON EKLENEN HABERLER