5 Temmuz 2022, Salı
spot_img

Mobil Oto Servis, Allianz Global Assistance Türkiye ile çözüm ortağı oldu

Mobilotoservis_logoOto servis hizmetlerini müşterinin kapısına kadar sunan Mobil Oto Servis, Allianz Global Assistance Türkiye ile iş birliği gerçekleştirdi.

Araç sahiplerinin yoğun hayatlarında otomobillerini bakıma götürmek için işlerinden izin alma zorunluluklarını ya da tatil günlerini harcamaları gibi sorunlarını ortadan kaldıran Mobil Oto Servis, Allianz Global Assistance Türkiye ile gerçekleştirdiği iş birliği kapsamında kullanıcılarına özel avantajlar sunuyor.

Türkiye’de ilk kez “araç başında oto bakım” hizmeti sunan Mobil Oto Servis, 34 ülkede faaliyet gösteren Allianz Global Assistance grubun parçası olan Allianz Global Assistance Türkiye müşterilerine yüzde 25’e varan indirim imkânları ve ayrıcalıklı hizmetler sunuyor.

Yılın 365 günü, 7/24 faaliyet gösteren çağrı merkezi desteği ile otomotiv, yol yardım, konut destek, sağlık ve yaşam, seyahat ve eğlence alanlarında son kullanıcılara hizmet veren Allianz Global Assistance Türkiye, müşterilerinin ayağına oto bakım işlemlerine bir yenisini daha ekliyor. Bu kapsamda Allianz Global Assistance Türkiye portföyündeki banka ve sigorta şirketleri müşterilerine, sıkıntılı bir süreç olan oto bakım işlemlerinde de özel indirimler ve ayrıcalıklı hizmetleri sağlayabiliyor.

Oto servis hizmetleri tüketicinin ayağına gidiyor

Mobil Oto Servis, en büyük parça dağıtıcılarından en kaliteli parçaları toptan fiyatlarıyla alıyor; böylece dükkân kirası, elektrik – su faturası gibi maliyetlerden kaynaklanan yüksek fiyatlı hizmetlerden çok daha uygun olarak, 165 TL’den başlayan fiyatlarla hizmet veriyor. Tüm işlemleri müşterilerin ister ev ister iş yerlerinin önünde gerçekleştiren Mobil Oto Servis, yapılan işlemlere 1 yıl/10.000 km garanti de veriyor.

Tüketiciler Mobil Oto Servis’in tüm hizmetlerinden yararlanmak için www.mobilotoservis.com adresine girebilir ya da 0850 532 08 68 numaralı telefonu arayabilirler.

 

 

 

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

SON EKLENEN HABERLER