İlgili Yazılar

4 Yorumlar

 1. 1

  hüseyin akyol

  Gerçekler maalesef acıdır.Mustafa kardeşim herzaman olduğu gibi doğruları söylemiş ama bu sektör körler ve sağırlarla dolu ne yazıkki.

  Yanıt
 2. 2

  MESUT CEMİL BOYNER

  Mustafa NAZLIER’in bu makalesi, önce Hazine Müsteşarlığı yetkililerine,sonra T O B B birliği Başkanı,Yönetim Kurulu ile Sigorta İcra Komitesine ve nihayet bütün sigorta eksper dernek yöneticilerine ithaf olunur.

  Mesut Cemil BOYNER
  Sigorta Eksperleri İşveren Sendikası
  Genel BAŞKAN

  Yanıt
 3. 3

  Levent Ergun

  Sigorta eksperi olarak müracaat ettiğinde bilirkişi olma hakkın yok.

  Dil Tarih Coğrafya Fakültesi mezunuysan var…

  Memleketim, seni çok seviyorum.

  Yanıt
 4. 4

  Gökhan

  Burada acaba bürokrasiden kaynaklanan bir eksiklik mi var? Yani bir başvuru mu yapılması gerekiyor veya bir tanımlama mı yapılması gerekiyor? Yoksa bilinçli olarak sigorta eksperleri bilirkişi olmasın mı deniyor? Eğer bürokratik bir durum var ise durumun kısa sürede düzeltileceğine inanıyorum.

  Bilinçli olarak sigorta eksperleri bilirkişi olmasın deniyorsa, o zaman bu kararın sebebini öğrenmek gerekiyor. Sebep mesleki yeterlilik veya güven olmayabilir. Belki de kolaylıkla düzeltilebilecek bir yanlış anlaşılma vardır.

  Ama sigorta eksperine güven kalmadıysa, o zaman bu vesileyle sektör bu durumun farkına varır ve kendini geliştirecek önlemleri alır. Her yerde hata olabilir. Yargıda bile (yanlış bilmiyorsam) son bir yılda dört bin üzerinde hakim ve savcı meslekten ihraç edildi.

  Saygılarımla

  Yanıt

Bir Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

SIGORTAMEDYA Yayıncılık A.Ş. - Copyright © 2015 Sigortamedya Yayın Grubu. | Powered by
İnternet portalımızda yer alan tüm haber metini, resim ve benzeri içeriğin hakları Sigortamedya Yayıncılık A.Ş.'ye aittir. Hiçbir şekilde basılı ya da elektronik bir ortamda, kaynak gösterilse bile izin alınmadan kullanılamaz.