Kurumsal Üye Şirketler

İlgili Yazılar

2 Yorumlar

 1. 1

  Mesut cemil Boyner

  Koç gurubu ile Tüsiad ve Mason Siyonist Haçlıların Mesut Yılmaz’ın Başbakanlığı döneminde CHP ile birlikte sırf imam hatip okullarını kapatılıp Allah ile olan kavgalarını devam ettirmeleri uğruna bütün MESLEK LİSELERİ de kapatıldı. Yani Türkiyenin sanayi ve teknolojik gelişmesini sağlayacak teknik eleman yetiştirilmesinin önün kapatıldı…Mustafa Nazlıer kardeşim..Sonra aynı mahreçler yaptıkları haltın kendilerine zarar verdiğini anlayıncaaaaa koç gurubununun önderliğinde 2002 yılında HALKIN iktidara getirdiği AK parti yönetimi, tekrar meslek okullarını özendirmek için kamuoyunda yaptığı girişimlere destek vermek zorunda kaldı..
  Son yedi yıldır Türkiye’de sigortacılar aynı haltı yapıp; Kadrolu eksperleri ile düşük işçilikler ve anlaşmalı servis alternatif onarım tehdidi üzerinden yürütüp oto sanatkarlarının çırak kalfa ve ustalığın yetişme ortamını iğdiş ettiler…Ayrıca Türkiye genelinde binlerce ustanın atölyelerinin iflasına ve sonrasında kapanmasına yol açtılar. Halen bu rezalet devam ettiriliyor. Siz bu insanların gerçek hakkını vermez iseniz bu ustalar yanlarında çırak kalfa yı ve yetiştirdikleri ustayı besleyemezler…..devamında ise usta dediğimiz eli öpülesi sanatkarları yetiştiremezsiniz. Bakın sonunda ne oldu yetkili marka servislerine de becerili kalfalar ve ustalar oto sanayi sitelerinden yetişip gelmeyince, T S E nin yaptığı en son incelemeye göre, TSE belgeli bu servislerden , kaliteli işçilik kalkınca, hasarlı araçların onarımı kalitesizleştirildi…Bunun başlıca müsebbibi Hazine,Sigortacılık Denetleme,TSE , TOBB ve Tüketiciyi Koruma adı altındaki STK’lardır. Yani eğitim meselesi memleket meselesi lafını 2007 yılında ortaya atan koç ve buna benzer kuruluşuların eseri meslek liselerinin kapatılması. Sigortacıların ve kadrolu eksperlerin oto sanatkarların 7 yıldır aynı işçilik ücretlerini tehdit ederek uygulamasının hiçbir farkı yok. Biz Sigorta Eksperleri Sendikası olarak Siyasi iradeyi, Cevdet Yılmaz ın MYK’da olduğu dönemde uyardık. Siyasi irade iki sigortacılık genel müdürü ile sigortacılık genel müdürünü görevden aldı yetmez..En az son beş yılın eksper raporların üzerinden yapılan suistimalin adli yargıda hesabının sorulması şart

  Yanıt
 2. 2

  Mesut cemil Boyner

  Düzeltme TSE TSB olacak

  Yanıt

Bir Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

SIGORTAMEDYA Yayıncılık A.Ş. - Copyright © 2015 Sigortamedya Yayın Grubu. | Powered by
İnternet portalımızda yer alan tüm haber metini, resim ve benzeri içeriğin hakları Sigortamedya Yayıncılık A.Ş.'ye aittir. Hiçbir şekilde basılı ya da elektronik bir ortamda, kaynak gösterilse bile izin alınmadan kullanılamaz.