6 Aralık 2021, Pazartesi
spot_img

NN Hayat ve Emeklilik-Zubizu iş birliği

NN Hayat ve Emeklilik ile Zubizu iş birliği yaptı. Bu iş birliği ile Zubizu üyeleri; NN’in ‘Hayata Tutun Yıllık Hayat Sigortası’ ve ‘Tam Koruma Ferdi Kaza Sigortası’na kolay ve uygun bir şekilde ulaşabiliyor. ‘Tam Koruma Ferdi Kaza Sigortası alanlar, 1 yıl geçerli Diş Paketi’ne de sahip olacak.

NN Group bünyesinde faaliyet gösteren NN Hayat ve Emeklilik; Türkiye’nin ilk yaşam tarzı mobil uygulaması Zubizu ile önemli bir iş birliğine imza attı. Zubizu üyeleri artık, NN Hayat ve Emeklilik tarafından sunulan, kanser hastalıklarına yönelik; ‘Hayata Tutun Yıllık Hayat Sigortası’ ve ‘Tam Koruma Ferdi Kaza Sigortası’na sahip olabiliyor. Ferdi Kaza Sigortası üyelerine, 1 yıl süreyle kullanabilecekleri Diş Paketi de hediye ediliyor. 

NN Hayat ve Emeklilik Genel Müdür Yardımcısı Didem Özsoy Dirican

Önce Sen

NN Hayat ve Emeklilik olarak sektörde gerçekleştirdikleri önemli iş birlikler ile müşterilerine kolay; uygun ve ulaşılabilir ürün ve hizmetler sunmayı hedeflediklerini belirten Satış ve Pazarlamadan Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Didem Özsoy Dirican; “Hayat, hiç istemesek de beklenmedik hastalıkları veya olumsuz durumları karşımıza çıkarabilir. Hazırlıklı olmak gerek. Biz, ‘Önce Sen’ mottomuzla müşterilerimizin ihtiyaçları olduğu her anda yanlarında olacak; onlara destek olacak şekilde çalışmalarımızı yürütüyoruz. Gerçekleştirdiğimiz iş birlikleri ile de bu hizmetlerimizi daha çok kişiye ulaşmasını amaçlayarak; ihtiyaç duydukları anlarında yanlarında olacağımızın garantisini vermek istiyoruz. 15 bine yakın ticaret noktasında 400’e yakın marka ile 3.5 milyona yakın kayıtlı kullanıcısına hizmet veren Zubizu ile de iş birliğimizin bu amacımıza önemli derecede faydalı olacağına inanıyoruz” dedi.

Türkiye’de ilk defa Hızlı Kanser Tetkik uygulaması

NN’in Zubizu üyelerine tanımladığı Hayata Tutun Yıllık Hayat Sigortası’na 18–55 yaşları arasında herkes sahip olabilir. Poliçe süresi bir yıl olan ve her yıl otomatik olarak yenilenen sigortada; seçilen teminat paketinde tanımlı teminat tutarına bağlı olarak değişiyor. Kanser koruma teminatı da sunan bu sigorta paketi aynı zamanda Türkiye’de bir ilk olma özelliği taşıyan Hızlı Kanser Tetkik uygulaması da içeriyor. Teminat tutarı belirli bir limitin üzerinde olan müşterilere sağlanan bu ek servis sayesinde; kanser şüphesi nedeniyle doktor tarafından istenen tetkikler organize ediliyor ve tetkiklerin ücretini belirlenen limitler dahilinde ödeniyor.

Ücretsiz Diş Hekimi Muayenesi

Zubizu üyelerine sunulan diğer bir hizmet paketi olan ‘Tam Koruma Ferdi Kaza Sigortası’; sigortalının kaza sonucu ya da kazaya bağlı nedenlerle; hemen veya kaza tarihinden itibaren bir yıl içinde; ölümü halinde yasal mirasçılarına ya da belirlediği kişilere ödenecek ölüm tazminatı ile sevdiklerinin standartlarını koruyarak yaşamlarını sürdürmelerini sağlıyor. Sigortalı kaza sonucu hemen ya da kazaya bağlı nedenlerle; iki yıl içinde sürekli sakat kalması halinde sürekli sakatlık tazminatı alıyor. Sigortalının kaza gününden itibaren bir sene zarfında; yapacağı tedavi masrafları poliçede belirtilen teminat limiti ve Ferdi Kaza Genel Şartları dahilinde kendisine ödeniyor. Ayrıca, Tam Koruma Ferdi Kaza Sigortası yaptıranlara; 1 yıl boyunca kullanılabilecekleri Diş Paketi ücretsiz.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

SON EKLENEN HABERLER