19 Ağustos 2022, Cuma
spot_img

YENİ ÜRÜN: Öğrenci gençlere AXA’dan 4 yıllık ‘TAMAMLAYICI SAĞLIK’

AXA Sigorta, yeni tamamlayıcı sağlık ürününü piyasaya sundu. ‘AXA Genç Tamamlayıcı Sağlık adı verilen ürün özellikle üniversiteli gençleri hedefliyor. 4 yıllık olarak düzenlenen poliçe sabit bir primle 1200 liradan üniversite öğrencilerine satışa sunuldu.

AXA Sigorta, tamamlayıcı sağlıkta üniversite öğrencilerine yönelik yeni ürünü ‘AXA Genç Tamamlayıcı Sağlık’ ürününü piyasaya sundu. İlk olarak Sigorta Ekranı’nda ürünün müjdesini veren AXA Sigorta Satış ve Pazarlama Başkanı ve İcra Kurulu Üyesi Firuzan İşcan, “AXA Genç Tamamlayıcı Sağlık Sigortası sektöre bir yenilik getirdik. 4 yıl boyunca geçerli bir poliçe sunuyoruz. Neden 4 yıl? Bir üniversite gencinin farklı bir şehirde okumaya giderken ailesinin onun cebine koyacağı bir kart, poliçe. Aklının onda kalmaması için bir sağlık sigortası veriyoruz ve 4 yıl boyunca geçerli olacak. Klasik poliçeleri biliyorsunuz yıllık düzenleriz. Burada birazcık ufkumuzu genişletiyoruz. İhtiyaçtan, müşteriden gelen taleplerden yola çıkarak bu ürünü hazırladık.

Bir diğer özelliği ise gençlerimizin özellikle telefonda çok kullandığı kontör mantığıyla da ayakta tedavi teminatını ekleyebiliyorlar. Şu anda 4 yıllık poliçeyi sabit primle 1200 liradan satışa sunuldu. İçinde bir tane ayakta tedavisi de hediye. İsterse bu ayakta tedaviyi 1’lik, 3’lük, 5’lik, 6’lık paketler ekleyerek kontör mantığında poliçesini bu 4 yıl boyunca ayakta tedavi ile kullanabilecek” diye konuştu.

Sadece bir sağlık sigortası değil

Sektörün her oyuncusunun üniversitelileri kucaklaması gerektiğini belirten AXA Sigorta CEO’su Yavuz Ölken, “Genç tamamlayıcı sağlık sigortası sadece bir tamamlayıcı sağlık sigortası değil. Aslında bu ürünler AXA Fit ile beraber gençlerin o hayat yolculuğunun içine giren bir unsur haline geldi. Bu ürünlerde bir haftada hızlı bir satış trendine girdiğimizi görüyorum. Mobil aplikasyonu kullanmaları da ve oradan egzersizleri vesaireleri de benim temsil ettiğim jenerasyondan daha hızlı adapte olmaları da gençlerin hayatımızda ne kadar önemli olduğunu gösteriyor. Bir kez daha ben onlara da teşekkür ediyorum. Çünkü üniversiteliler bize her defasında ilham veriyorlar” diye konuştu.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

SON EKLENEN HABERLER