Kurumsal Üye Şirketler

İlgili Yazılar

Bir Yorum

 1. 1

  Mesut Cemil BOYNER

  Hayırlı olsun, ancak ????
  Maliyetleri aşağıya çekmek bahanesi ile onarımı mümkün olmayan bütün mekanik parçaların hasar röntgenleri çekilmeden yani möleküler çatlakların tespiti yapılmadan, presle onarımı.
  Ayrıca ışıl işlem yapılarak bu parçaların özel çelik alaşım malzemesinin aşırı su ve karbon kaybı ile demir haline geldiklerini görmezden gelip ileriye dönük, bu parçalardan kaynaklanan kırılmaları sonrasında ortaya çıkan maddi hasarların yanı sıra yaralanmalı ve ölümlü kazaların müsebbibi olmasını içlerine sindiriyorlarsa görevlerine devam etsinler..

  İkinci husus ise dünyanın hiçbir radyatör üreticisinin hasar sonrası soğutma panel onarım ağı yoktur. Çünkü bu mümkün olmayan bir işlemdir. Yani paneli hasarlı olan panel tamir edilemez.. Bu ülkede onarımını yaparız diyenler ise tüketiciyi kandırmaktadır ve ileriye doru motorun,klimanın ve yağ sisteminin tamamen bozulmasına ve bu onarımlar yüzünden maddi kayıplarına yol açmaktadır…Ancak görülüyor ki hiçbir alt yapısı olmayan ve onarım içteknik akrediteleri bulunmayan bu firmalara boy boy şilt verilmektedir. Maliyetleri düşürme adına yapılan bu girişimleri OSEM’inde destek vermesi utanılacak bir durum..Bize göre fotoğrafın içindeki bir kişi hariç bu konuyu zaten hiç bilmiyor,bilen de ??????Ama bunun hesabını yakında birileri hemde 10 yıl geriyle gidip sorduğunda sakın ama şaşırmamanızı şimdiden hatırlatırım… Vebali hem maddi ve manevi çok büyük, altında zaten şimdiden kaldığınızı da bilmenizi hatırlatırım, Sadece bir dost hatırlatması Vesselam

  Yanıt

Bir Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

SIGORTAMEDYA Yayıncılık A.Ş. - Copyright © 2015 Sigortamedya Yayın Grubu. | Powered by
İnternet portalımızda yer alan tüm haber metini, resim ve benzeri içeriğin hakları Sigortamedya Yayıncılık A.Ş.'ye aittir. Hiçbir şekilde basılı ya da elektronik bir ortamda, kaynak gösterilse bile izin alınmadan kullanılamaz.