16 Ağustos 2022, Salı
spot_img

Özlü Sigorta’dan müşteri odaklı hizmet

Özdilek Holding bünyesinde faaliyet gösteren Özlü Sigorta, “Özünde Güven Var” sloganıyla müşteri odaklı sigorta çözümlerine odaklandı.

Kurumsal acente yapısıyla Özdilek grup şirketlerine hizmet vermek amacıyla 1992 yılında kurulan Özlü Sigorta, 2019 yılından itibaren kurumsal ve bireysel müşterilerinin yanı sıra çalışanlarına da bu hizmeti sağlayarak onlara en doğru çözümlerle sigortalılarına güvence sunuyor.

Zengin ürün çeşidi ve güçlü iş ortaklarının desteğiyle hizmet veren Özlü Sigorta, müşterilerine tamamlayıcı, özel ve yabancı sağlık; konut, DASK, trafik, kasko, yeşil kart, ihtiyari mali sorumluluk, ferdi kaza, yurt dışı seyahat ve eğitim, iş yeri, işveren ve 3. şahıs mali mesuliyet, makine kırılması, elektronik cihaz, nakliyat, tarım, siber, uçak ve tekne sigortası branşlarında hizmet veriyor.  Alanında uzman ekibi, güçlü teknolojik ve finansal altyapısıyla müşterilerine en iyi sigorta tekliflerini sunan Özlü Sigorta, müşteri odaklı hizmet anlayışıyla müşteri ihtiyaç ve taleplerini eksiksiz tespit ederek en doğru ve güvenilir sigorta hizmetini sağlıyor.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

SON EKLENEN HABERLER