23 Ocak 2022, Pazar
spot_img

POSTA’da bu hafta: Bir Tıkla doktorun karşında

Posta Gazetesi’nin bu haftaki ‘Hayatımız Sigortalı’ sayfasının manşetinde Koronavirüs nedeniyle hayatımıza giren yeni çözümler yer alıyor.  

Sayfanın manşeti, “Bir Tıkla doktorun karşında” başlığıyla dikkat çekiyor. Haberin içeriğinde ise Koronavirüs nedeniyle hastanelere gitmekten çekinenlere yönelik üretilen yeni çözümler anlatılıyor. Bunlardan birisi de sigorta şirketlerinin sigortalıları için sundukları hastaneye gitmeden online tıbbi danışmanlık yöntemi. Dünyada bu uygulamanın adı ‘TeleTıp’ olarak dikkat çekiyor. Haberde Teletıp ile ilgili bilgiler yer alıyor.

‘TeleTIP’ doktorum telefonumda!

Sigorta Medya Genel Yayın Yönetmeni Can Kantar’ın Posta Gazetesi’nde çıkan yazısı ‘TeleTıp’ Doktorum telefonumda” başlığını taşıyor. Kantar, yazısında dünyada Corona Virüsü nedeniyle yaşanan olağanüstü duruma dikkat çekerken, insanların bugünlerde normal hastalıkları için bile hastaneye gitmekten çekindiğini belirtiyor. Kantar, yazısında konuyla ilgili yeni çözümlerin üretilmeye başladığını bunların başında da TeleTıp uygulamasının geldiğini ifade ediyor.


POSTA GAZETESİ / 23 MART 2020

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

SON EKLENEN HABERLER