POSTA’da bu hafta: Poliçenizi yenilemeyi unutmayın

0
20

Posta Gazetesi’nin bu haftaki ‘Hayatımız Sigortalı’ sayfasının manşetinde yılsonu poliçe yenilemeleri yer aldı. ‘Poliçenizi yenilemeyi unutmayın!’ başlığı ile yayınlanan haberde 2020 yılının risklerle dolu bir yıl olduğuna dikkat çekiliyor.

Bu yıl bireylerin ve işletmelerin yaşanan felaketler sonrasında sigortanın önemini daha da iyi anladığını ifade eden haberde, 2021 yılı için yılın son aylarında başlayan poliçe yenilemelerinin ihmal edilmemesi gerektiğine vurgu yapılıyor. Haberde poliçe yenilerken dikkat edilmesi gereken noktalara da ayrıca yer verildi.

2020 sigortayı anlatan bir yıl oldu 

SigortaMedya Genel Yayın Yönetmeni Can Kantar’ın Posta Gazetesi’nde bu hafta çıkan yazısı “2020 sigortayı anlatan bir yıl oldu” başlığını taşıyor. Yazısında risklerin ayrım yapmadığını ve herkesin başına geldiğine dikkat çeken Kantar, “Sigorta tabi ki mutlu anımızda aklımıza gelebilecek bir olgu değil. ‘Bize bir şey olmaz’ deyip geçeriz. Ama bu sene birçok felaketi bir arada yaşadık. Yangınlar, seller, depremler, finansal kayıplar ve tabii ki en önemlisi Pandemi her şeyi alt üst etti. Sigorta sektörü bilinirlilik açısında yüzlerce kamu spotu yayınlasaydı bu kadar gerçekçi tanıtım yapamazdı” değerlendirmesini yapıyor.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz